IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TESLA/TSLA- NASDAQ Tesla Inc - АКЦИЯ - балон или все още не ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И той ще се самозапалва Ако изобщо види бял свят , по подобие на кибер-тръка

    Коментар


    • Най-интересното може би от Tesla AI day беше ...робота....в това видео има малко по-различен поглед :
      https://www.youtube.com/watch?v=f-DZ-hSMVw0
       

      Коментар


      • Една бърза оценка на TSLA за 2024 https://www.youtube.com/watch?v=PqJ8XD1WmWY


         

        Коментар


        • [QUOTE=ED;n3787101]
          Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Виж кво бе Ондзи, в момента купувам кеш новата Дачия Спринг за 10 400 евра. Обаче не съм го направил, замисли се що (кеша го имам в джоба петорен тъкмо). Имам отстъпки 30 до 40

          Не знам проблема е в очилата, когнитивните способности или ползвани субстанции, но явно „четенето“ на отчетите не ти е силна черта

          Market share:

          [ATTACH=CONFIG]n3787102[/ATTACH]

          Sales / Cash Flow / Net Income

          [ATTACH=CONFIG]n3787103[/ATTACH]


          И като резултат от горното:

          [ATTACH=CONFIG]n3787104[/ATTACH]


          Както казват - картинката замества хиляда думи

          П.с. Тексас и Берлин се строят в рекордни срокове и пускат първите автомобили до края на годината

          Рекордните срокове - само в лафовете на напушеняка, вместо туй рекордни глоби за незаконно строителство и спрян строеж
          Сега трепери Китай да не реши да го надупи, че рязко фалит.

          Коментар


          • [QUOTE=redcretin;n3786689]

            Виж кво бе Ондзи, в момента купувам кеш новата Дачия Спринг за 10 400 евра. Обаче не съм го направил, замисли се що (кеша го имам в джоба петорен тъкмо). Имам отстъпки 30 до 40
            Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Тесларите с великия растеж пак не могат да изкарат за банички, как не ви писна все на минус от тия коли, кога ще почнат да правят ... а да, Тексас, Берлин нещо? Нищо.
            Не знам проблема е в очилата, когнитивните способности или ползвани субстанции, но явно „четенето“ на отчетите не ти е силна черта

            Market share:

            Click image for larger version

Name:	MARKET SHARE.jpg
Views:	1
Size:	33.2 КБ
ID:	3787102


            Sales / Cash Flow / Net Income

            Click image for larger version

Name:	SALES.jpg
Views:	1
Size:	58.8 КБ
ID:	3787103



            И като резултат от горното:

            Click image for larger version

Name:	PRICE.jpg
Views:	1
Size:	81.5 КБ
ID:	3787104



            Както казват - картинката замества хиляда думи

            П.с. Тексас и Берлин се строят в рекордни срокове и пускат първите автомобили до края на годината


            Коментар


            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

              Кретенчо, какво взе накрая?.
              Не съм, имам време до 2025та да реша, както се оказа Мислех че бонуса изтича тая година, ама не - което е добре, щото и цените ще се спихнат, и колите ще стават по-изпипани. Ако пуснат пикап, сигурно ще му скоча

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Виж кво бе Ондзи, в момента купувам кеш новата Дачия Спринг за 10 400 евра. Обаче не съм го направил, замисли се що (кеша го имам в джоба петорен тъкмо). Имам отстъпки 30 до 40% по цялата гама бензинови и дизелови коли по дилърите тук - но за ЕВ е само 6-10% с изключение на ЕВ на Рено - там са ми 30%. И пак не купувам. Тесларите с великия растеж пак не могат да изкарат за банички, как не ви писна все на минус от тия коли, кога ще почнат да правят ... а да, Тексас, Берлин нещо? Нищо.

                Да, над 300км пробег са по новите стандарти от 2020 насам. Има 2-3 изключения като въпросната Дачия, една играчка от Лего на Ситроен и една Мазда. Само не разбирам защо да дам пари за нещо, дето след 8 години гарантирано ще си е изпяло песента заради прескъпата му умряла батерия - рай за производителя и ад за собственика?
                Кретенчо, какво взе накрая?.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                  Той е за всичко анти, ама нищо, такава роля си е избрал. Трудно вкарвам в игнор листата, но той успя да се класира
                  Щраусе, пода на клетката ти е цимент Праааас!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                    Тоя екземпляр е от #tslaq сектата. При него аргументи не помагат.
                    Той е за всичко анти, ама нищо, такава роля си е избрал. Трудно вкарвам в игнор листата, но той успя да се класира

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                      Трябва да споделиш на какви субстанции си.
                      До миналата година обяснявахте как нема начин електричките да се приемат, сега пък всички били с 300км + пробег
                      Тесларите пряват над 50% растеж всяка година и не му се вижда края ама ти си опявай
                      Добре че има негативисти, че когато всички се качат на клона стават проблеми Със здраве ...
                      Виж кво бе Ондзи, в момента купувам кеш новата Дачия Спринг за 10 400 евра. Обаче не съм го направил, замисли се що (кеша го имам в джоба петорен тъкмо). Имам отстъпки 30 до 40% по цялата гама бензинови и дизелови коли по дилърите тук - но за ЕВ е само 6-10% с изключение на ЕВ на Рено - там са ми 30%. И пак не купувам. Тесларите с великия растеж пак не могат да изкарат за банички, как не ви писна все на минус от тия коли, кога ще почнат да правят ... а да, Тексас, Берлин нещо? Нищо.

                      Да, над 300км пробег са по новите стандарти от 2020 насам. Има 2-3 изключения като въпросната Дачия, една играчка от Лего на Ситроен и една Мазда. Само не разбирам защо да дам пари за нещо, дето след 8 години гарантирано ще си е изпяло песента заради прескъпата му умряла батерия - рай за производителя и ад за собственика?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                        И според теб, гъстотата на зарядни станции как е? И ако не е задоволителна, кой има предимство? Ами скоростта на зареждане до определен рейндж където Тесла просто унищоват конкуренцията, щото кат тръгнеш за село сигурно не е едно и също колко пъти
                        ще спреш и за колко време, нали?
                        Тоя екземпляр е от #tslaq сектата. При него аргументи не помагат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Продължаваш да не вдяваш - тук не ти е Африка и вече всички правят по 300+ км пробег при станции през 60-ина км, та им е все тая всичко останало.
                          Пардон, ти май все пак беше в Африка - в Б-стан... съболезнования, каква Тесла пък там като дори сервиз няма
                          Трябва да споделиш на какви субстанции си.
                          До миналата година обяснявахте как нема начин електричките да се приемат, сега пък всички били с 300км + пробег
                          Тесларите пряват над 50% растеж всяка година и не му се вижда края ама ти си опявай
                          Добре че има негативисти, че когато всички се качат на клона стават проблеми Със здраве ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                            И според теб, гъстотата на зарядни станции как е? И ако не е задоволителна, кой има предимство? Ами скоростта на зареждане до определен рейндж където Тесла просто унищоват конкуренцията, щото кат тръгнеш за село сигурно не е едно и също колко пъти
                            ще спреш и за колко време, нали?
                            Продължаваш да не вдяваш - тук не ти е Африка и вече всички правят по 300+ км пробег при станции през 60-ина км, та им е все тая всичко останало.
                            Пардон, ти май все пак беше в Африка - в Б-стан... съболезнования, каква Тесла пък там като дори сервиз няма

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Тая характеристика се определя от гъстотата зарядни станции най-вече.
                              И според теб, гъстотата на зарядни станции как е? И ако не е задоволителна, кой има предимство? Ами скоростта на зареждане до определен рейндж където Тесла просто унищоват конкуренцията, щото кат тръгнеш за село сигурно не е едно и също колко пъти
                              ще спреш и за колко време, нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                                Хейтър, електричките имат една основна характеристика - каква дистанция можеш да покриеш с един заряд:
                                чети - https://www.caranddriver.com/shoppin...driving-range/

                                Другите ти тъпотии не се нуждаят от коментар.
                                Тая характеристика се определя от гъстотата зарядни станции най-вече.
                                Тъпотията като блокирала кола дето покрива нула километра, щото дисплея изгорял ... няма да коментираме, това само Теслата го може хахахахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X