IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глобал Маркетс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Tezi ще фалират, но парите няма да върнат
    https://gospodari.com/%D1%84%D0%B8%D...deo136875.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Tezi ще фалират, но парите няма да върнат

      Коментар


      • http://dnes.dir.bg/news/pensioneri-s...-26781921?nt=4

        Коментар


        • тая тема вече не е интересна, като ги няма участниците от GM
          дори и доктора не може да възроди колорита, който внасяше във форума
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            е само един ли е форума с критичните мнения, защото и в офроуд форума има много "положителни отзиви за вас"

            значи последно да попитам каква е схемата на работата ви:
            -пускате обява за финансов анализатор, които подаде е поканен на интервю е и одобрен да започне анализатор, всъщност - телефонист(работи се без пари и договор)
            - човека започва да звъни и да предлага акции без да спазва никакви етични норми и правила и да има някакви познания в областа - може да казва че разполага с вътрешна информация, печалбите са сигурни и тн. от сорта няма никакъв риск

            единственото, което трябва да направят хората е да запишат няколко разговора
            и ще се отървете от лиценза
            Не знам кой им се е връзвал на празните приказки.
            На мен са ми звъняли доста пъти по телефона, но им казвам "нямам интерес" и затварям.
            Няма нищо сложно...
            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Малеееей, видяхте ли кви компютри имат тези сладури
              Маркови секонд хенд

              Коментар


              • Малеееей, видяхте ли кви компютри имат тези сладури

                Коментар


                • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                  Ето тука на сайта на Д А Н С има и самия текст на писмото, заради което са ги задържали. Аз лично не виждам нищо нередно в писмото, изразявали са си тяхно виждане. А и не споменават името на П И Б в него.

                  http://www.dans.bg/en/press-releases...062014-art-bul
                  Без да коментирам какво са писали , основното е че са лицензиран ИП, със сертификат даден им от държавата в лицето на КФН.

                  Иначе като цяло е абсолютен спам, както повечето които получавам с цел зарибяване или измамни схеми.
                  Mind tricks do not work on me, only money

                  Коментар


                  • Ето тука на сайта на Д А Н С има и самия текст на писмото, заради което са ги задържали. Аз лично не виждам нищо нередно в писмото, изразявали са си тяхно виждане. А и не споменават името на П И Б в него.

                    http://www.dans.bg/en/press-releases...062014-art-bul

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                      Някой разбра ли какви имейлите които са изпращали, какъв текст са съдържали?
                      99% от пишещите във форума

                      Коментар


                      • Защо тази компания която е във финансов колапс е обвинена в заговор срещу държавата?
                        Някой разбра ли какви имейлите които са изпращали, какъв текст са съдържали?
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от proect
                          Защо не заформите един Мъжки клуб по интереси, включително и любовни?
                          Явно сте женомразци, сексисти и много се обичате по мъжки
                          Повече няма да се хабя в този безплатен форум, пълен с злобни самотници.
                          Баста.
                          баси,
                          не си спазваш обещанията
                          имам мерак да влезна в черният списък на FINMA и да ме разследва инерпол.опитах сам, ама ме отритнаха като пале да ге беше ми обещала, че ще помогнеш по въпроса,а се покри като мишка сега пък обидена го даваш. не може да разчита човек на ГЛОБАЛ МАРКЕТС и тва си е е как да ти поверя капитал за управление, като не си държиш на думата
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                            Русев,
                            ти в кое ИП работиш бе гад такава ? що ги злепоставяш ? те са професионалисти и плащат хиляди леФове за анализи всеки месец , па ти гадино гаранции им искаш
                            то така къде ша му излезе края а? на сулю и пулю гаранции да дават накрая шефчетата ше требе ляб и сол само да нагъват
                            Ами като дават мангизи за скъпоплатена информация и имат екип от висококвалифицирани трейдъри-анализатори да отидат в някоя банка да ги финансира на база фактурите от инфоагенциите и книжките за квалификация на трейдър-анализаторите тогава.То на напудрени нехранимайковци съм се нагледал .......ама то вземането на пари било като е....о а връщането като раждането.....
                            ИСКАШ КАПИТАЛЕЦ, ПОЕМАШ ОТГОВОРНОСТ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              много яко
                              а каката вземаш ли като гаранция
                              Моите пари, както имаше една лакардия е твърде вероятно да станат много повече във времето, а нейните "прелести" да се амортизират, така че не ми се влагат парички в потенциално амортизирани активи.Нещо краткосрочно като оперативен лизинг ако има като опция

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                много яко
                                а каката вземаш ли като гаранция
                                каката е безценна, в смисъл пукната стотинка не струва.ерго не става за гаранция
                                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X