IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    А и да са лъжци, какво от това?...Това днешните лъжци ли са? Едно време какви лъжци имаше ехееее......
    Факт а по едни други компании какви има и сега а ехееееей
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • А и да са лъжци, какво от това?...Това днешните лъжци ли са? Едно време какви лъжци имаше ехееее......
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Бъркаш акцията с едни Шменти капели. Ние тук си знаем фундамента и тайминга - акцията не е койн и не предлага влакче на ужасите като други. Единственият риск тук е да се окажат лъжци от управляващото дружество, но дисега са били само неможачи, но не и лъжци. Е, никога не е късно и за това де
        Фундамент категорично има, не са лъжци според мене.
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

          Тресе те здраво FOMO.
          Бъркаш акцията с едни Шменти капели. Ние тук си знаем фундамента и тайминга - акцията не е койн и не предлага влакче на ужасите като други. Единственият риск тук е да се окажат лъжци от управляващото дружество, но дисега са били само неможачи, но не и лъжци. Е, никога не е късно и за това де
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

            Добра тактика, но мен ме хвана страх да не се събудим някой ден с едно съобщение, че са отдали 2-3 етажа и цената да отиде на 3,50 примерно за един аукцион време...
            Тресе те здраво FOMO.
            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
              Старт !

              Да, старт, но за влизане. Ще има сигурно и други, които ще напуснат на цени около и под 2.40. Това е шанс за разумните.

              Коментар


              • Старт !

                Last edited by Мечкан_Бикоядов; 02.04.2024, 12:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                  Ми добре, значи ще купуваме през 2028 година, дотогава ще гледаме мача как цената пада…
                  Добра тактика, но мен ме хвана страх да не се събудим някой ден с едно съобщение, че са отдали 2-3 етажа и цената да отиде на 3,50 примерно за един аукцион време...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                    Ми добре, значи ще купуваме през 2028 година, дотогава ще гледаме мача как цената пада…
                    То тук и 2028 трябва да са ясни нещата, просто 2029 са обещали да ударят чертата и да се разплатят

                    п.п. този терен в Младост така хубаво би намалил заемите, толкова ли няма интерес !?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                      Ми добре, значи ще купуваме през 2028 година, дотогава ще гледаме мача как цената пада…
                      Toчно !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        Гледам как една ОЧАКВАНА НОВИНА и съответно спад от десетина стотинки в цената при смешен оборот от 30-тина хиляди лева са предизвикали поредните "Радини вълнения" у некои (едни и същи впрочем) колеги. За n-ти път ще повторя, че хоризонтът тук и времето, когато "пилците ще се броят" е 2029 г. До тогава всяко намаление на дълга ще се отразява отрицателно на дивидента, но за сметка на това ще влияе положително на цената. Лек и спокоен уикенд ви желая колеги!
                        Ми добре, значи ще купуваме през 2028 година, дотогава ще гледаме мача как цената пада…
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          По принцип тук няма мажо.
                          Но все пак го има риска, основателите стимулирайки по някакъв начин ПФ-тата, да намерят вратичка с която да извъртят нещата в своя полза. Ще видим.. ако се наложи ще стягаме редиците и ще водим акционерни битки. С груйката заедно под знамената Няма вечни приятели (врагове), има вечни интереси
                          Само добри думи за г-н Брешков съм чувал, дано ги оправдае и бъдат коректни до край!

                          Коментар


                          • Гледам как една ОЧАКВАНА НОВИНА и съответно спад от десетина стотинки в цената при смешен оборот от 30-тина хиляди лева са предизвикали поредните "Радини вълнения" у некои (едни и същи впрочем) колеги. За n-ти път ще повторя, че хоризонтът тук и времето, когато "пилците ще се броят" е 2029 г. До тогава всяко намаление на дълга ще се отразява отрицателно на дивидента, но за сметка на това ще влияе положително на цената. Лек и спокоен уикенд ви желая колеги!
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Какъв по-силен мечи сигнал ако тея двамцата са булиш ,питам аз ???
                              За който има очи да види .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                По принцип тук няма мажо.
                                Но все пак го има риска, основателите стимулирайки по някакъв начин ПФ-тата, да намерят вратичка с която да извъртят нещата в своя полза. Ще видим.. ако се наложи ще стягаме редиците и ще водим акционерни битки. С груйката заедно под знамената Няма вечни приятели (врагове), има вечни интереси
                                Еха!!!
                                Е т'ва е много мъжка приказка!!!

                                Груйче,
                                заедно сте много силни и може да промените играта. Нали???

                                Е сега чакаме и теб, и ти да кажеш една мъжка приказка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X