IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Еее ти пък кафе, да не сте ученици? Я и предложи вечеря в Капитан Кук да видим дали ще откаже.

    НапраО Отрепа кучето с тоА съвет, ве пич!

    Вечеря ще й предлага! Кой? Евго ли - това?

    Ти пА, да не би да не знаеше колко ги е водил - самият Евго - на вечери? В скъпарски ресторанти!

    Толкова (много!) пъти се е набутвАл! И кВо? Ми - нищо!

    Плюска момата - да е жива и здрава (добрият апетит е признак на добро здраве! ) Плюска, ама НЕ "пуска"!(така казва Евго).

    Е, защо да я черпи в ресторант? Едно кафе пак й е много!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      след избухването на войната между израел и хамас - повечето западняци са 'не мерси'

      цените на хотелите са под вода
      Е Бонвина разправя , че чистачката ходи всяка година по 2 пъти. Вероятно и миналата година преди войната са били такива цените. Верно , че в Египет храната беше супер евтина, ма пак , $100 за 7 дни храна и хотел и в това да е включена и печалбата на туроператора и хотела ... баси адреналина

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Аз гледам, че полетите до Египет на нискорарифните са около $250 в двете посоки. Не знам чартъра колко може да слезне надолу за 7 часа полет в двете посоки. За $150 отгоре трансфери от/до летището, хотел, ядене за 7 дни .... а не мерси.
        след избухването на войната между израел и хамас - повечето западняци са 'не мерси'

        цените на хотелите са под вода
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение

          За Египет, може и да е така, преди 7 дни ми попадна реклама за оферта за Египет за около 370-380€.:за 7 нощувки със включен самолетен билет и all incl.
          Постижимо е дори и за Чистачка. Въпросът е дали е за хвалене, че хората имат пари и “разпускат” в Египет.
          100 лв на ден? Със самолетни билети? Има ли някой върнал се жив и здрав от тази "почивка" ?
          Last edited by better; Вчера, 23:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

            Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.
            Еее ти пък кафе, да не сте ученици? Я и предложи вечеря в Капитан Кук да видим дали ще откаже.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение

              За Египет, може и да е така, преди 7 дни ми попадна реклама за оферта за Египет за около 370-380€.:за 7 нощувки със включен самолетен билет и all incl.
              Постижимо е дори и за Чистачка. Въпросът е дали е за хвалене, че хората имат пари и “разпускат” в Египет.
              Аз гледам, че полетите до Египет на нискорарифните са около $250 в двете посоки. Не знам чартъра колко може да слезне надолу за 7 часа полет в двете посоки. За $150 отгоре трансфери от/до летището, хотел, ядене за 7 дни .... а не мерси.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Теpix има няколко приятели, които са си намерили жени по Тиндър.

                Има и баби, има и млади.
                Евго, Трайчо е прав че трябва май да се преразгледаш критериите. Има един лаф дето се приписва на Айнщайн: Лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различен резултат. Не знам дали верно е негов, ма ако виждаш че 15 години нещо не работи вероятно ше помогне да направиш някои промени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Аз не казвам, че живота на чистачката в Бг е супер и почивка в Египет е топ, а че през последните години финансовото положение на българина се е подобрило и може да си позволи повече неща от преди. Правителството раздава пари с големия черпак, все пак сме отново пред избори.
                  Иначе всичко останало (инфраструктура, образование, здравеопазване, корупция, съдебна система и т.н) са супер зле.
                  Е това да се чува, че нешо се е подобрило. Колкото за инфрастуктурата, ковид и войната в Украйна създадоха проблеми навсякъде. Парите свършиха. България има предимство че не се е набълбукала със заеми все още и може да тегли от време на време.ма като гледам за Кокорчо за какво ги харчи , по-добре да не теглят ...
                  За корупцията ... загубих надежда вече.
                  Last edited by segato; Вчера, 23:05.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    В това Тидър не са ли само курви и тук таме някоя баба?
                    Теpix има няколко приятели, които са си намерили жени по Тиндър.

                    Има и баби, има и млади.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

                      Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.
                      Който много подбира... мастурбира

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        В последно време всички са станали големи егоисти и са се овълчили.

                        Дори до срещи на кафе не може да се стигне. И други мъже го казват. И от Тиндър трудно става.
                        В това Тидър не са ли само курви и тук таме някоя баба?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Колега, според мен проблема ти е, че си много капризен и имаш прекалено големи изисквания към жените, отколкото може да си позволиш.

                          Имам един познат, който е вече над 50, а е още ерген, като беше по-млад го харесваха по-невзрачните и скромни жени, но той ги отхвърляше и си падаше по по-атрактивни жени, които пък не искаха и да чуят за него. Не е грозен, но нито е паралия, нито се облича добре, даже кола няма и е адски скучен. Коя топ мацка ще му върже?
                          Не казвам, че ти си такъв, но може би трябва да прецизираш търсенето.
                          Tърсил си бил приятелка когато бил станал на 30 години.Че аз като бях на 30 детето беше ученик.А сега търсел млада

                          Коментар


                          • Египет като пример за лукс ли го давате?

                            Що въпросната чистачка не се разхожда веднъж годишно за две седмици до Скандинавия, Дания или Швейцария?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyyy1 Разгледай мнение

                              За Египет, може и да е така, преди 7 дни ми попадна реклама за оферта за Египет за около 370-380€.:за 7 нощувки със включен самолетен билет и all incl.
                              Постижимо е дори и за Чистачка. Въпросът е дали е за хвалене, че хората имат пари и “разпускат” в Египет.
                              За хора с по-скромни възможности си е екстра - за малко над 100лв.на ден имаш ядене, спане, самолет и трансфери. Вероятно за тази цена си е леко мизерно, но пак си е приключение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                започвам да си мисля, че мъжете пускат по-лесно от жените
                                Това от опит ли го знаеш?

                                Коментар

                                Working...
                                X