IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корона вируса , мярка за спиране на идващата икономическа криза

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
    Мисля че тази тема става все по-актуална.
    Възможно ли е коронавируса да е създаден от нашите трансатлантически събратия за да спрът кризата която е била на път още в началото на 2020 година?
    Като гледам, у вас е върлувал друг вирус - на менингита...

    Коментар


    • Мисля че тази тема става все по-актуална.
      Възможно ли е коронавируса да е създаден от нашите трансатлантически събратия за да спрът кризата която е била на път още в началото на 2020 година?
      Форекс блог

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

        Здравей, колега!
        Има повод за размисъл.
        Правилно подхождаш и разсъждаваш. Тази информация и мен ме вкара в объркване, но след известен размисъл предпочетох да си мисля, че имам някакво обяснение. Изначално харесвам и уважавам д-р Симидчиев, слушам го с внимание.
        Другата важна причина да обърна внимание на тази информация също е донякъде субективна.
        Категорично не вярвам на тезата, че относително слабото разпространение на епидемията у нас е свързано с профилактичните и организационни мерки на правителството. Многократно през миналите месеци съм изтъквал, че вероятно има някаква друга важна причина (но оставаща скрита от погледа на публиката и специалистите), поради която - ние българите, сме пощадени. До м. май вкл. бяхме пряко и буквално пощадени, от юни насам - относително.

        Изгубих мотивация за писане и веднага ми пролича - публикациите ми са в грешна тема Случват ми се такива фалове и дори нямам желание да си поправя грешката.
        Но сега са горещниците и всички сме простени. Ето на - ти също разсъждаваш по твърденията на д-р Симидчиев, пък си ми цитирал линка с проф. Костов. Шегувам се.

        Неангажиращо ще ти предложа моето субективно обяснение.
        Очевидното и смислено обяснение е, че на някакви медицински събития от 2008 г. едва днес е присъединено това име -"CoV-2008/Bulgaria".
        Слушайки разговора също си помислих, че през далечната 2008 г. все пак някому е направило впечатление, че при появила се тогава вирусна инфекция има някакви нетипични прояви или пък тестовете са давали грешки.
        Рекох си, някой лекар-изследовател е складирал записки и протоколи от тогавашни изследвания, които към онзи момент са били доста неясни и объркани, оставил е фигуративно една лампа да свети в главата му, и 12 години по-късно прави връзката.

        Подвеждащото е, че присъединява днес модерно име на стари случаи.
        Нямам медицинска експертиза, моето може просто да е някакво пожелателно мислене.
        Миналото крие - при внимателно вглеждане - много препратки към днешни моменти, съвместната обработка на които, предстои да ни изумява с резултатите си. Само отбелязвам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

          Търсих за името "CoV-2008/Bulgaria" в Google. Всички резултати са от последните 9 часа. Как пък не се намери един медицински журнал от 2008 или какъвто е да е сайт в целия интернет дето да съдържа въпросното име и да е по-стар от 9 часа. Нещо ми намирисва. Все някъде щеше да се споменава това име име в ЦЕЛИЯ интернет за последните 12 години.

          Повод за размисъл.
          Имали е коронавирус зимата 2007 -2008 преди 12 години.
          Тогава имаше и криза.
          Преди 24 години пак е имали вирус и криза.
          Виж този линк.
          https://topnovini.bg/novini/863031-2...urotsi-ot-uhan

          Има нещо като 12 годишен цикъл на кризите и вируса.
          Форекс блог

          Коментар


          • Моряк, ние прочетохме и дори вероятно криво-ляво сме разбрали тезата ти (според както), но не схванах причината да изтриеш всичко?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Търсих за името "CoV-2008/Bulgaria" в Google. Всички резултати са от последните 9 часа. Как пък не се намери един медицински журнал от 2008 или какъвто е да е сайт в целия интернет дето да съдържа въпросното име и да е по-стар от 9 часа. Нещо ми намирисва. Все някъде щеше да се споменава това име име в ЦЕЛИЯ интернет за последните 12 години.

              Повод за размисъл.
              Здравей, колега!
              Има повод за размисъл.
              Правилно подхождаш и разсъждаваш. Тази информация и мен ме вкара в объркване, но след известен размисъл предпочетох да си мисля, че имам някакво обяснение. Изначално харесвам и уважавам д-р Симидчиев, слушам го с внимание.
              Другата важна причина да обърна внимание на тази информация също е донякъде субективна.
              Категорично не вярвам на тезата, че относително слабото разпространение на епидемията у нас е свързано с профилактичните и организационни мерки на правителството. Многократно през миналите месеци съм изтъквал, че вероятно има някаква друга важна причина (но оставаща скрита от погледа на публиката и специалистите), поради която - ние българите, сме пощадени. До м. май вкл. бяхме пряко и буквално пощадени, от юни насам - относително.

              Изгубих мотивация за писане и веднага ми пролича - публикациите ми са в грешна тема Случват ми се такива фалове и дори нямам желание да си поправя грешката.
              Но сега са горещниците и всички сме простени. Ето на - ти също разсъждаваш по твърденията на д-р Симидчиев, пък си ми цитирал линка с проф. Костов. Шегувам се.

              Неангажиращо ще ти предложа моето субективно обяснение.
              Очевидното и смислено обяснение е, че на някакви медицински събития от 2008 г. едва днес е присъединено това име -"CoV-2008/Bulgaria".
              Слушайки разговора също си помислих, че през далечната 2008 г. все пак някому е направило впечатление, че при появила се тогава вирусна инфекция има някакви нетипични прояви или пък тестовете са давали грешки.
              Рекох си, някой лекар-изследовател е складирал записки и протоколи от тогавашни изследвания, които към онзи момент са били доста неясни и объркани, оставил е фигуративно една лампа да свети в главата му, и 12 години по-късно прави връзката.

              Подвеждащото е, че присъединява днес модерно име на стари случаи.
              Нямам медицинска експертиза, моето може просто да е някакво пожелателно мислене.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Интересен разговор с проф. Костов за Ковид 19, но далеч не само.

                Разговорът започва на 1 ч. 02 мин. от началото на файла с предаването.

                Отделни хайлайтс от проведения разговор са изнесени в писмен вид:

                Линк
                Търсих за името "CoV-2008/Bulgaria" в Google. Всички резултати са от последните 9 часа. Как пък не се намери един медицински журнал от 2008 или какъвто е да е сайт в целия интернет дето да съдържа въпросното име и да е по-стар от 9 часа. Нещо ми намирисва. Все някъде щеше да се споменава това име име в ЦЕЛИЯ интернет за последните 12 години.

                Повод за размисъл.

                Коментар


                • Интересен разговор с проф. Костов за Ковид 19, но далеч не само.

                  Разговорът започва на 1 ч. 02 мин. от началото на файла с предаването.

                  Отделни хайлайтс от проведения разговор са изнесени в писмен вид:

                  Линк

                  Коментар


                  • Д-р Симидчиев: Голяма част от българите имат имунитет заради родствен на COVID-19 вирус

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение
                      Абе как мярка, даже Тръмп почна да носи маска, положението е сериозно
                      След като видя, че пиенето на дезинфектант не върши работа даде пример с маките, най-накрая и той да направи нещо като хората

                      Коментар


                      • Абе как мярка, даже Тръмп почна да носи маска, положението е сериозно

                        Коментар


                        • Тази история с профилираното ДДС нещо не ми е ясна.
                          Ако купя пиле на 4,80 с ДДС, тоест с потенциален данъчен кредит от 80 стотинки и го продавам по 8.88 лева с ДДС от 9%, като ресторантьор (с дължимо ДДС 79,9 стотинки), дали наистина никакво ДДС не дължа на бюджета ?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                            е как коронавирусът ще е мярка за спиране на криза, като самият той провокира огромна, невиждана криза?!
                            На чиито последствия ще сме свидетели още дълго...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              А кой е носителя на физичните закони - тъканта на нищото, материята и енергията на вселената, или константите в лаптопа на извънземното дете, което има за домашна работа задание да създаде софтуер за виртуална вселена с хора, които се мислят за много умни.
                              Писали са му на това звездно дете шестица за иронията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от alex1001111 Разгледай мнение

                                В това безкрайно нищо когато две вселени се пресекат частично кои физични закони взимат връх?
                                А кой е носителя на физичните закони - тъканта на нищото, материята и енергията на вселената, или константите в лаптопа на извънземното дете, което има за домашна работа задание да създаде софтуер за виртуална вселена с хора, които се мислят за много умни.

                                Коментар

                                Working...
                                X