IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Прекалената скромност прикрива доста тщеславие. Шекспир го бе казал.

    Евго го следим двама трима, а книгата, която ще се филмира и сериализира (щото кой ти чете книги в днешно време) ще я консумира планетата.
    Следим го двама, трима, защото истинското изкуство е елитарно. То не е за консумация с пуканки и чипс. Защо картините на Кандински ги разбират само камината ми в хола и вазата с дървени холандски лалета върху нея? Защото са елитарно изкуство. Ако взема и аз да разбирам от тях, ще излея бака с латекс в средата на хола и ще седна да съзерцавам с чаша "Перно" в ръката, а жена ми ще викне персонала от Курило. За простосмъртните са пуканките и чипсът, ако ще зад това да се крие и огромно тщеславие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Защо да ставам писател, като самият живот предлага най-доброто четиво. Как по-добре ще обрисувам Евгич от това, което е той самият. Той е жива инсталация, от която няма да остане нито ред. Кристо предлагаше подобен вид изкуство, но субективизирано - слага чадърите, после ги сгъва и си заминава, за да ги разположи някъде другаде. А Евгич е самото обективно и неонтологично творение на природата. Той ще ни разкаже за функцията на къртача на новия си телефон така както никой друг. Героят е жив и можеш да доскоснеш дисплея на смартфона му, на чийто калейдоскоп се изреждат освирепели за секс амазонки, все прехвърлили фертилитета. Очакваме продължението, за което ни е бедно и окъсано въображението.
      Прекалената скромност прикрива доста тщеславие. Шекспир го бе казал.

      Евго го следим двама трима, а книгата, която ще се филмира и сериализира (щото кой ти чете книги в днешно време) ще я консумира планетата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

        Пробвал ли си се за писател? Ще туриш Марио Пузо, Буковски и Декамерон в горното си ляво малко джобче
        Защо да ставам писател, като самият живот предлага най-доброто четиво. Как по-добре ще обрисувам Евгич от това, което е той самият. Той е жива инсталация, от която няма да остане нито ред. Кристо предлагаше подобен вид изкуство, но субективизирано - слага чадърите, после ги сгъва и си заминава, за да ги разположи някъде другаде. А Евгич е самото обективно и неонтологично творение на природата. Той ще ни разкаже за функцията на къртача на новия си телефон така както никой друг. Героят е жив и можеш да доскоснеш дисплея на смартфона му, на чийто калейдоскоп се изреждат освирепели за секс амазонки, все прехвърлили фертилитета. Очакваме продължението, за което ни е бедно и окъсано въображението.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          Сигурно е някакъв секс телефон, който освен вибро функция има и къртач.
          Пробвал ли си се за писател? Ще туриш Марио Пузо, Буковски и Декамерон в горното си ляво малко джобче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            секс тилифон си е купил, работен си има. Няма да смесва работата с удоволствието я
            Бъркаш. Не е икономично. Просто по-висок клас смартфон с повече памет за приложенията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              секс тилифон си е купил, работен си има. Няма да смесва работата с удоволствието я
              Сигурно е някакъв секс телефон, който освен вибро функция има и къртач.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Не е имало достатъчно памет в стария телефон.
                секс тилифон си е купил, работен си има. Няма да смесва работата с удоволствието я
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Не разбрах връзката между Тиндър и новия ти телефон - или ти само искаш да ни се похвалиш? Ами, честито!

                  Не съм забелязал новият телефон да ме е направил нито по-преуспял, нито по-умен, по-знаещ, нито пък - по млад или по-красив. (при теб може да е различно)



                  Не е имало достатъчно памет в стария телефон.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Да ви кажа, че си купих нов телефон и си направи Тиндър. Дори си изчерпах лайковете за сега.

                    Но много от мацките са извън репродукцията, над 43 г. Иначе снимките са много нагласени.

                    Не разбрах връзката между Тиндър и новия ти телефон - или ти само искаш да ни се похвалиш? Ами, честито!

                    Не съм забелязал новият телефон да ме е направил нито по-преуспял, нито по-умен, по-знаещ, нито пък - по млад или по-красив. (при теб може да е различно)




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Да ви кажа, че си купих нов телефон и си направи Тиндър. Дори си изчерпах лайковете за сега.

                      Но много от мацките са извън репродукцията, над 43 г. Иначе снимките са много нагласени.
                      Нямаш ли някоя фертилна съседка, пък била тя и семейна, която да я заключиш в килера по пеньоар и да я държиш там 9 месеца?

                      Коментар


                      • Да ви кажа, че си купих нов телефон и си направи Тиндър. Дори си изчерпах лайковете за сега.

                        Но много от мацките са извън репродукцията, над 43 г. Иначе снимките са много нагласени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          женските работи пинокчо ги разбира
                          аз мога само да спускам по някоя простотия отвреме навреме
                          Е, то и тъмно и непрогледно да е, все ще напипаш кое къде е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Бай Мишо, може и да греша, но съм останал с впечатлението, че не обичаш "перонците"? Човек може и да се излъже в първоначалната си преценка.

                            "Чакай на перонЯ!" - не винаги е добра характеристика за един мъж. Същият смисъл влагаме във фразата: "Да очакваш Годо"... (на перонЯ)

                            Бай Мишо, обясни ако обичаш на твоите познати на достъпен (комичен) език казаното горе. Аз съм затруднен, защото изразните ми средства бледнеят пред твоите: не лъжа, НО дамите не ме приемат сериозно... Очевидно те предпочитат да бъдат лъгани!

                            Или - поне повече от тях ...
                            женските работи пинокчо ги разбира
                            аз мога само да спускам по някоя простотия отвреме навреме
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              мислех, че е джентълмен

                              бай мико, нема се закачаш с аранчето, да не си развАлим отношенията

                              Бай Мишо, може и да греша, но съм останал с впечатлението, че не обичаш "перонците"? Човек може и да се излъже в първоначалната си преценка.

                              "Чакай на перонЯ!" - не винаги е добра характеристика за един мъж. Същият смисъл влагаме във фразата: "Да очакваш Годо"... (на перонЯ)

                              Бай Мишо, обясни ако обичаш на твоите познати на достъпен (комичен) език казаното горе. Аз съм затруднен, защото изразните ми средства бледнеят пред твоите: не лъжа, НО дамите не ме приемат сериозно... Очевидно те предпочитат да бъдат лъгани!

                              Или - поне повече от тях ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Не започна добре годината …

                                Вс3 пак друго е важно: годината е започнала, от където имаме гаранция за започване на следващи години..., както се пее в песента:

                                "... може би до тогава, докогато умрем -
                                младостта си отива - не съвсем, не съвсем..."

                                Все тая, де! Усмивката е важна!





                                Коментар

                                Working...
                                X