IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕЛЕНОР ме измами

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Време беше да обърнат внимание и на мобилните оператори!

    https://www.standartnews.com/balgari...ri-426487.html
    Симеонов с нова мишена - мобилните оператори

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

      О, напълно те подкрепям тук. Защото само като се сетя казусите, които мои познати са имали с другите и ...
      Аз също съм ставала свидетел на доста комични (ако мога така да се изкажа) ситуации на мои познати с останалите оператори. Добре че, за момента, не съм попадала на такива тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение

        Това е така, но да кажем, че от известно време Теленор са една крачка пред другите оператоври във всяко едно отношение. Да видим докога...
        О, напълно те подкрепям тук. Защото само като се сетя казусите, които мои познати са имали с другите и ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение


          Аз също не знаех, че предлагат вече телевизия, макар да съм им клиент от толкова години. Досега проблеми с тях не съм имал, но е факт, че на пазара няма такива дето не мамят.
          Това е така, но да кажем, че от известно време Теленор са една крачка пред другите оператоври във всяко едно отношение. Да видим докога...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение

            А те откога предлагат телевизия???

            Аз също не знаех, че предлагат вече телевизия, макар да съм им клиент от толкова години. Досега проблеми с тях не съм имал, но е факт, че на пазара няма такива дето не мамят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Ужасни са! Сключих договор за телевизия, като казах изрично, че не искам допълнителни спортни канали. Още на първата фактура ми бяха набили " макс спорт" за още 5лв. Когато пожелах да ми ги махнат-17 лв. неустойка, които мислех, че са ми удържали при плащането с карта, но се оказа, че не са. След два дни пускам да гледам сутрешните блокове и ООООооо изненада-телевизията ми е спряна
              А те откога предлагат телевизия???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Ужасни са! Сключих договор за телевизия, като казах изрично, че не искам допълнителни спортни канали. Още на първата фактура ми бяха набили " макс спорт" за още 5лв. Когато пожелах да ми ги махнат-17 лв. неустойка, които мислех, че са ми удържали при плащането с карта, но се оказа, че не са. След два дни пускам да гледам сутрешните блокове и ООООооо изненада-телевизията ми е спряна
                Да, подли, лукави, безпринципни, безсрамни, с оперирано чувство за мярка и правда, ужасни, отвратителни!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                  Всички са изпечени мошеници, но ментела никой не мож го стигна.
                  Ужасни са! Сключих договор за телевизия, като казах изрично, че не искам допълнителни спортни канали. Още на първата фактура ми бяха набили " макс спорт" за още 5лв. Когато пожелах да ми ги махнат-17 лв. неустойка, които мислех, че са ми удържали при плащането с карта, но се оказа, че не са. След два дни пускам да гледам сутрешните блокове и ООООооо изненада-телевизията ми е спряна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Всички са изпечени мошеници, но ментела никой не мож го стигна.

                    Споделеното от колегите за твърждава убеждението, че при липса на просветеност и подготовка за ползване на умни устройства, които далеч да надвишават чисто потребителското ниво, поемат се непремерени рискове и какво се получава на практика:

                    Ти носиш в джоба си една бомба с дистанционно управление и се намираш в тила на врага при водене на интензивни военни действия!

                    - местоположението ти и движението (на апарата, де) се засича с големи подробности и никога не можеш да си сигурен, че няма да ти пратят дрон, като н а иранския генерал. Звучи прекалено, но зависи, кой си, какъв си,
                    - технически не е невъзможно да се записва изчерпателно 24/7 (само свалена батерия го изключва),
                    - следят ти трафика и лесно ти правят дигитален портрет - характеристики, интереси, контакти, предпочитания. Никога не може да си сигурен, че в мрежата не се мотаят и трети лица (извън оператора), които без особени трудности и при необходимост могат да свържат дигиталния портрет с реалния,
                    - от апарата ти може да бъде свалена чувствителна информация без да с е усетиш,
                    - без да го знаеш и да си го изискал нарочно, може да с е осъществи сериозен трафик на данни, който да доведе до болезнени последици (особено в чужбина),
                    - и още много други!


                    Мислете, правете изводи и действайте подходящо.
                    Няма да е лесно!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                      ...
                      - технически не е невъзможно да се записва изчерпателно 24/7 (само свалена батерия го изключва),
                      На много голяма част от съвременните телефони не можеш да извадиш батерията, що ли?

                      Коментар


                      • Всички са изпечени мошеници, но ментела никой не мож го стигна.

                        Споделеното от колегите за твърждава убеждението, че при липса на просветеност и подготовка за ползване на умни устройства, които далеч да надвишават чисто потребителското ниво, поемат се непремерени рискове и какво се получава на практика:

                        Ти носиш в джоба си една бомба с дистанционно управление и се намираш в тила на врага при водене на интензивни военни действия!

                        - местоположението ти и движението (на апарата, де) се засича с големи подробности и никога не можеш да си сигурен, че няма да ти пратят дрон, като н а иранския генерал. Звучи прекалено, но зависи, кой си, какъв си,
                        - технически не е невъзможно да се записва изчерпателно 24/7 (само свалена батерия го изключва),
                        - следят ти трафика и лесно ти правят дигитален портрет - характеристики, интереси, контакти, предпочитания. Никога не може да си сигурен, че в мрежата не се мотаят и трети лица (извън оператора), които без особени трудности и при необходимост могат да свържат дигиталния портрет с реалния,
                        - от апарата ти може да бъде свалена чувствителна информация без да с е усетиш,
                        - без да го знаеш и да си го изискал нарочно, може да с е осъществи сериозен трафик на данни, който да доведе до болезнени последици (особено в чужбина),
                        - и още много други!


                        Мислете, правете изводи и действайте подходящо.
                        Няма да е лесно!

                        Коментар


                        • Всички са един дол дренки - ако могат, мамят. Ама са монополисти, не можем без тях. И затова са хвани единия, удари другия.

                          Коментар


                          • Скоро не съм чувал оплаквания от Теленор в моя кръг от хора и обкръжение. Повече бяха оплакванията едно време като бяха Globul още или това са мои наблюдения.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от egeorgie Разгледай мнение
                              Теленор е като Кораб без капитан. Необучени служители, последни метри с мамене на клиенти. Например, увеличават ти кредитния лимит без и да разбереш, а ти си пътуваш без да зацепиш, че за няколко часа си извън ЕС. Упс, без дори да си ползваш устройствата я 340, 58 сметка. Ти обаче си глупендер и решаваш, за да имаш интернет да си платиш честитката. Познайте, от 30. 12 до 2. 01 никакъв мобилен интернет. Пишеш два имейла, никой не ти отговаря. Customer care à la Telenor. Звъниш им по телефон, а служителката казва “Не Ви чувам, обадете се пак” Брутални, защото не сме правова държава, иначе досега да ги бяха фалирали.

                              Не коментирам дори, че пишат имейл, че са ми включили услугата имейл, която съм си платили и без която са ме оставили, а всъщност дори и това не са направили. До няколко години, няма и да ги има, то това не е и XIX век customer care. Sorry ragazzi Telenor, ама сте мъртви. Въпрос на време.
                              Тези номера ги правят не само Теленор, а и другите мобилни оператори и то вече години наред. А необучените служители са наистина голям проблем, преди години подбираха хората, които наемаха, обучаваха ги, а сега вече явно няма значение кой ще работи.

                              Коментар


                              • Теленор е като Кораб без капитан. Необучени служители, последни метри с мамене на клиенти. Например, увеличават ти кредитния лимит без и да разбереш, а ти си пътуваш без да зацепиш, че за няколко часа си извън ЕС. Упс, без дори да си ползваш устройствата я 340, 58 сметка. Ти обаче си глупендер и решаваш, за да имаш интернет да си платиш честитката. Познайте, от 30. 12 до 2. 01 никакъв мобилен интернет. Пишеш два имейла, никой не ти отговаря. Customer care à la Telenor. Звъниш им по телефон, а служителката казва “Не Ви чувам, обадете се пак” Брутални, защото не сме правова държава, иначе досега да ги бяха фалирали.

                                Не коментирам дори, че пишат имейл, че са ми включили услугата имейл, която съм си платили и без която са ме оставили, а всъщност дори и това не са направили. До няколко години, няма и да ги има, то това не е и XIX век customer care. Sorry ragazzi Telenor, ама сте мъртви. Въпрос на време.

                                Коментар

                                Working...
                                X