IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко пъти сте си сменяли ника (прякора) във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение

    С моя милост - ставаме трима! Вече сме "чета с предател"...
    Четворка за белот.
    https://www.investor.bg/users/index/16/

    Тва обаче с 2005 е лъжа. От по рано съм тук

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Явно аз съм най-големият абдал, кютам си със старият ник/ от как съм си създал профил тук
      То заключението е вярно, но причината не е тая.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Амстердамата има специално отношение към мен.Не знам защо.Не иска да каже.
        "Което куче ме е залаяло , все е побеснявало !" Народна мъдрост ,поучаваща как да се отнасяме с търпимост към /такива/дразнители ...

        Коментар


        • нула

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

            Станахме двама/абдалите/!
            С моя милост - ставаме трима! Вече сме "чета с предател"...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Явно аз съм най-големият абдал, кютам си със старият ник/ от как съм си създал профил тук
              Станахме двама/абдалите/!

              Коментар


              • Явно аз съм най-големият абдал, кютам си със старият ник/ от как съм си създал профил тук

                Коментар


                • Чей да ги преброим...

                  Начии... влезъл съм в този форум некъде 2012-та.

                  4 ника с моето истинско име на латиница последователно баннати/създадени. Още три-четири с моето име на кирилица - същото. Станаа 7-8 до 2014-та.
                  Оставих форума да пасе без мен до средата на миналата година.
                  От тогава имам 2 баннати ника - станаа 9-10... и сегашнийо един... та, кажи-речи с 10 ника съм бил тук. Заради банване завинаги. Банват съм само за пцувни по модерацията.

                  Я тука малко хипхоп-рок,
                  Obey The Moderator! - Optimus Rhyme

                  https://m.youtube.com/watch?v=FTLwiccIOxI

                  (Пп: имате половин час до изтриването на този пост от мудературата; 8:00)
                  Last edited by Джон Бийст; 22.03.2019, 08:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от john john Разгледай мнение
                    на мене модераторите ми затриха 10-ки никове, но и аз им създавах доста работа.
                    Първо ги помолих съвсем човешки да дават обяснение за изтритите ми постинги, защото когато човек си дава труд да им пише във форума е редно да дават обяснение защо трият даден постинг. Не го направиха. После в отговор на триенето им, аз им давах работа да трият щом толкова им харесва, затриваха ми нинковете, аз си създавах нови на мига.

                    Сега един симпатичен съфорумец ми даде на заем негов ник, та в този ред на мисли ми дойде идеята да направя няколко 10-ки ника на които всеки да знае паролите, един вид споделени никове. Та когато някой иска да напише нещо, което би било повод на модераторите да го изтрият, да ползва общ ник за да не му изтриват оригиналния.
                    може ли да предоставиш един ник на лорда, че модчетата яко го малтретират а без неговото участие форума съвсем ще залинее, особено в частта с имотните теми.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • на мене модераторите ми затриха 10-ки никове, но и аз им създавах доста работа.
                      Първо ги помолих съвсем човешки да дават обяснение за изтритите ми постинги, защото когато човек си дава труд да им пише във форума е редно да дават обяснение защо трият даден постинг. Не го направиха. После в отговор на триенето им, аз им давах работа да трият щом толкова им харесва, затриваха ми нинковете, аз си създавах нови на мига.

                      Сега един симпатичен съфорумец ми даде на заем негов ник, та в този ред на мисли ми дойде идеята да направя няколко 10-ки ника на които всеки да знае паролите, един вид споделени никове. Та когато някой иска да напише нещо, което би било повод на модераторите да го изтрият, да ползва общ ник за да не му изтриват оригиналния.

                      Коментар


                      • не виждам коментар на един пациент на варнеската психиятрия да не са го прибрали в почивните дни

                        Коментар


                        • аз не разбирам модераторската логика да затриват никове, като много добре се знае, че създаването на нов ник е възможно и се практикува широко многониковството по тия земи.
                          хем уж наказваш потребителя, но не съвсем. а писането с много паралелни никове си е толерирана измама.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Чакай,докато неса ме заключили:Нарочно!!!
                            И за какво да те заключват? И какво, ако станеш /е/Скобар, /а/Кула и т.н. ? Диверсифицираш, разширяваш обсега и т.н.
                            Прочее, преди време, беше убит и втори мой ник. Каква загуба, само!
                            The Mumy is alive, do not care about it !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              кефалчо, защо всяко изречение ти завършва с ТРИ удивителни?
                              Чакай,докато неса ме заключили:Нарочно!!!

                              Коментар


                              • това тук искрено и лично ли е?
                                езикочесалище..... клавиатуротъркане

                                Коментар

                                Working...
                                X