IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трейс Груп Холд (T57 / TRACE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изграждаме инфраструктура по оста север-юг


    В краткосрочна перспектива, 12-месечен хоризонт, „Трейс“ има и много големи проекти, които предстои да завърши – автомагистралата в Румъния, проекта в Сърбия – жп линията Ниш – Брестовац, модернизация на жп възел гара Пловдив и транспортно-комуникационен пробив под гарата, строителството на столичното метро.



    https://manager.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B...-osta-sever-ug




    "Трейс" модернизира жп линията Ниш - Димитровград за 170 млн. евро

    https://www.mediapool.bg/treis-moder...ews357630.html


    Last edited by acb; 11.04.2024, 06:37.

    Коментар


    • Investors Will Want Trace Group Hold's (BUL:T57) Growth In ROCE To Persist

      https://simplywall.st/stocks/bg/capi...growth-in-roce

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение

        Мини един път по западната част от околовръстното в София и ще разбереш защо си пишеш сам в темата.
        Минавал съм.
        И по магистралата в сръбско след Калотина съм минавал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение


          Няма дълго време цената на хартията тук да е едноцифрено число, мисля
          Мини един път по западната част от околовръстното в София и ще разбереш защо си пишеш сам в темата.

          Коментар




          • 3. Отчет за всеобхватния доход
            Компоненти 2023 г. 2022 г.
            Печалба/загуба 18 687 (186)

            6. Прогнозни финансови показатели към 31.03.2024 г. (хил. лв.)
            31.03.2024 31.03.2023 Изменение
            Приходи по договори с клиенти 109 523 55 584 97,04%




            Няма дълго време цената на хартията тук да е едноцифрено число, мисля

            Коментар


            • Сграда АТАНА пред Акт 15.
              Браво!



              Click image for larger version

Name:	428382861_786828040136855_5136351962967729090_n.jpg
Views:	1
Size:	5.5 КБ
ID:	4156838




              https://www.facebook.com/people/%D0%...0064289974671/

              Коментар


              • Отличен отчет!

                След двукратното нарастване на приходите -



                По данни за четвърто тримесечие на 2023 г. отчетените приходи (без финансови) са на стойност 327 519 хил. лв. и нарастват със 125% в сравнение със съпоставимия период (31.12.2022 г.-145 669 хил. лв.).

                имаме трикратно нарастване на печалбата -

                Ж. Нетна печалба за периода 16 610 5 107







                и пълни банкови сметки -
                2. Парични средства в безсрочни депозити 38 776 3 635






                А най- хубавото предстои -


                6. Прогнозни финансови показатели към 31.03.2024 г. (хил. лв.)

                31.03.2024 31.03.2023 Изменение

                Приходи по договори с клиенти 99 900 44 582 124.08 %



                И в очакване на решението за традиционния дивидент..



                п.п А и жилищата в Белград е харчат като топъл хляб..

                https://tracebuild.rs/
                Last edited by acb; 31.01.2024, 07:27.

                Коментар


                • Това ли да е причината за раздвижването тук -



                  Нова слънчева централа изгрява до април догодина в Крайници, редят 43 000 панела

                  Инвеститорите са регистрираната в София фирма „Трейс Груп Холд“ с управител Янко Янчев и „Промина Груп България“

                  Предвижда се централата да бъде с мощност от 30 MW.

                  https://4vlast-bg.com/archives/645507

                  Коментар


                  • Сериозно обиране на крушите днес тук
                    Така ще е тази година..

                    Имам, но не препоръчвам нищо, разбира се!

                    Коментар


                    • Ехаааа!!!

                      2.3. Отчет за всеобхватния доход
                      Компоненти 2023 г. 2022 г.
                      Печалба/загуба 16 838 (4 349)

                      ЛеФче/ акция в края на годината съвсем постижима печалба е.
                      И един хуубав дивидент...

                      Коментар


                      • Хайде, хаирлия да е!


                        Počela rekonstrukcija pruge od Niša do Dimitrovgrada


                        Podsetimo, bugarska građevinska kompanija Trejs grup predvodi konzorcijum tri firme koje su dobile posao rekonstrukcije i modernizacije pruge od Sićeva do Dimitrovgrada, a kako je ta firma objavila, posao je vredan skoro 170 miliona evra.


                        https://www.juznevesti.com/Drushtvo/...vgrada.sr.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                          Още през 2020 г., когато професора отправи търговото бе ясно, че реалният ФФ е много по-малък заради свързаните лица. Публикувах справката за ФФ, не за да дискутираме неговия размер, а за да покажа почти аритметичната прогресия, с която намаляват миноритарните акционери на дружеството. А те намаляват, не защото дружеството е калпаво или защото не е способно да генерира печалби и да раздава дивиденти, а защото мажоритарният собственик не бива... Това е. Толкова много е казано и писано тук по тази тема, че няма смисъл да я отваряме отново. За мен това дружество вече не съществува... Жив и здрав и дано дочакаш хепи енда тук! Колкото и да съм търпелив, според мен не си заслужава... Аз ще чакам, но на други места... Успех!

                          Разбира се че имам и не само 1 наум с мажоритаря. Но и фундаментът тук не е за игнориране...
                          И Кр Дачев не бе от най-читавите мажоритари, но успях да изляза от Свилоза при търговото с не лош проифит

                          Здрав и успешен и ти, чичо Манчо!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение

                            Да, Poncho, така е. Просто исках да кажа, че това, което за ЦД е ФФ не е съвсем фрий
                            Още през 2020 г., когато професора отправи търговото бе ясно, че реалният ФФ е много по-малък заради свързаните лица. Публикувах справката за ФФ, не за да дискутираме неговия размер, а за да покажа почти аритметичната прогресия, с която намаляват миноритарните акционери на дружеството. А те намаляват, не защото дружеството е калпаво или защото не е способно да генерира печалби и да раздава дивиденти, а защото мажоритарният собственик не бива... Това е. Толкова много е казано и писано тук по тази тема, че няма смисъл да я отваряме отново. За мен това дружество вече не съществува... Жив и здрав и дано дочакаш хепи енда тук! Колкото и да съм търпелив, според мен не си заслужава... Аз ще чакам, но на други места... Успех!
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

                              Част от тия проценти ги държи през свързани лица в пакети под 5%. При ЦД те попадат във ФФ, щото ЦД не отчита свързаност.
                              Да, Poncho, така е. Просто исках да кажа, че това, което за ЦД е ФФ не е съвсем фрий

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от acb Разгледай мнение

                                Не знам на ЦД ли да вярвам за ФФ или на професора, който на 14.07.2020 заявява, че притежава повече от 90% -

                                ТЪРГОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ
                                за изкупуване на всички акции от останалите акционери на Трейс Груп Холд АД ОТ Николай Ганчев Михайлов в качеството си на мажоритарен акционер, притежаващ пряко и чрез свързани лица 21 783 345 акции, представляващи общо 90.01% от капитала на Трейс Груп Холд АД.

                                https://www.tracebg.com/sites/defaul...%D1%82%20I.pdf


                                В последните 3 год. е увеличил притежанието си, предполагам...
                                Част от тия проценти ги държи през свързани лица в пакети под 5%. При ЦД те попадат във ФФ, щото ЦД не отчита свързаност.

                                Коментар

                                Working...
                                X