IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Св. Св. Константин и Елена Холдинг АД (SKEH / SKELN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Шитнали са някои стар хотел сигурно , те хотелите им са в баланса от соца. и се водят на символични стойности.
    Last edited by markov; 12.10.2018, 23:18.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Какво са продали тук

      Приходи от продажба на нетекущи активи държани за продажба 8 429
      Балансова стойност на нетекущи активи държани за продажба (500)
      Печалба от продажба на нетекущи активи държани за продажба 7 929

      Коментар


      • тук търсенето що така се дръпна на 3.50 чак ? :-?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DD
          Първоначално изпратено от zaho
          Първоначално изпратено от DD
          Първоначално изпратено от kaloian
          тук съвсем умря дори е в списъка за сваляне от БФБ, а какво надъхване беше преди години...
          Според мен това дружество трябва да бъде отписано. Всяка неликвидна компания няма място на борсата. В същото време трябва да се подобри ликвидността на Холдинг Варна иначе няма смисъл от врътката с търговото !
          не пре4и да го пораzиграят до края на годината.
          Няма кой да го направи и няма дафакто фриифлот, а да се подмятат пакети между свързани лица не е в интерес на никой още п -малко на играчите на нея. Единствения печеливш би бил борсата( заради комисионните) Просто няма смисъл тази компания да е на пазара
          компанията не е от най-кухите нито фалирала, така че има място на борсата. дано се пораздвижи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zaho
            Първоначално изпратено от DD
            Първоначално изпратено от kaloian
            тук съвсем умря дори е в списъка за сваляне от БФБ, а какво надъхване беше преди години...
            Според мен това дружество трябва да бъде отписано. Всяка неликвидна компания няма място на борсата. В същото време трябва да се подобри ликвидността на Холдинг Варна иначе няма смисъл от врътката с търговото !
            не пре4и да го пораzиграят до края на годината.
            Няма кой да го направи и няма дафакто фриифлот, а да се подмятат пакети между свързани лица не е в интерес на никой още п -малко на играчите на нея. Единствения печеливш би бил борсата( заради комисионните) Просто няма смисъл тази компания да е на пазара

            Коментар


            • Първоначално изпратено от DD
              Първоначално изпратено от kaloian
              тук съвсем умря дори е в списъка за сваляне от БФБ, а какво надъхване беше преди години...
              Според мен това дружество трябва да бъде отписано. Всяка неликвидна компания няма място на борсата. В същото време трябва да се подобри ликвидността на Холдинг Варна иначе няма смисъл от врътката с търговото !
              не пре4и да го пораzиграят до края на годината.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kaloian
                тук съвсем умря дори е в списъка за сваляне от БФБ, а какво надъхване беше преди години...
                Според мен това дружество трябва да бъде отписано. Всяка неликвидна компания няма място на борсата. В същото време трябва да се подобри ликвидността на Холдинг Варна иначе няма смисъл от врътката с търговото !

                Коментар


                • тук съвсем умря дори е в списъка за сваляне от БФБ, а какво надъхване беше преди години...

                  Коментар


                  • Мисля че утре изтича търговото и ми се струва че малко инвеститори са приели цената.

                    Коментар


                    • holding Varna, ve4e e s edin ot nai-vliqtelnite majoritari Himimport, respektivno Himimport Invest.
                      Himimport, 4rez A.Kerezov, bqha zaqvili, 4e celta im e vsi4ki otraslovi drujestva ot grupata da se turguva v segment A na BFB.

                      4rez tova turgovo ne se li polu4ava defacto taka, 4e SKELN shte stane s pove4e ot 50% u4astie v drujestvoto ot strana na Himimport, koeto do momenta ne e taka?
                      Според мен чрез това търгово се цели придобиване от страна на "Холдинг Варна" на мaжоритарен пакет в "Св. Св. Константин и Елена Холдинг" АД.
                      Освен това доколкото ми е известно "Химимпорт" все още е с дял от малко над 20% в "Холдинг Варна" от предишното увеличение на капитала, който дял след като няма уведомление за промяна на границата от 5% предполагам е запазен и след сегашното увеличение на капитала на варненския холдинг. Сумарно с дела на "Химимпорт инвест" се получава контрол над дружеството от около 40%, което не е мaжоритарен контрол. Но дори и да беше... не разбирам какво пречи това на целта, за която споменавате.

                      Коментар


                      • holding Varna, ve4e e s edin ot nai-vliqtelnite majoritari Himimport, respektivno Himimport Invest.
                        Himimport, 4rez A.Kerezov, bqha zaqvili, 4e celta im e vsi4ki otraslovi drujestva ot grupata da se turguva v segment A na BFB.

                        4rez tova turgovo ne se li polu4ava defacto taka, 4e SKELN shte stane s pove4e ot 50% u4astie v drujestvoto ot strana na Himimport, koeto do momenta ne e taka?

                        Коментар


                        • 100000000х Мерси
                          голям камак ми падна

                          Коментар


                          • Te хората са си го написали:

                            "Търговият предложител заявява, че дори и при изпълнение на законовите предпоставки за това, не възнамерява да предприема действия за промяна на статута на "Св. Св. Константин и Елена Холдинг" АД като публично дружество.
                            ... стр. 2 от Търговото предложение!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от relatively new
                              абе тия да не вземат след това да го отпишат.
                              има ли някой по/сведущ
                              има дружество - има проблем )))))))))

                              Коментар


                              • абе тия да не вземат след това да го отпишат.
                                има ли някой по/сведущ

                                Коментар

                                Working...
                                X