IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медика АД (5MA / MDIKA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тони: трудна работа - аз туканка вече имам 1 (ЕДНА) акция - по чисто стратегически (за цялото дружество) съображения.

    Киро - че те немските компании ми носят по-сосна дивидентна доходност от Медика.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Импов, ти сега като си германски инвеститор, на бирфеста ли ще харчиш дивидента, или си оставаш на българския плис- плис

      Коментар


      • странно хаотични движения тук! чичо Оги още миналата година казваше, че Медика вече няма за кога да раздава дивиденти, а тази година ново развитие. Да не говоим за тези 3годишни договори със СФИ - аз мислех че до края на годината компанията няма да я има, а тя 3годишен договор ми сключва!

        Мите с тези дивиденти ще направиш ли едни 10дни на Албенката или ти вече в Германия почиваш, за да нагледаш бизнеса?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          друго се опитвах да попитам, ама карай
          А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а.... ми не зная, неговата кожа.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Ного ясно: нали затуй си оставих едно акция? - Гласът ми понякога е бил от твърде важно значение.
            друго се опитвах да попитам, ама карай

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Импе, догодина дали ще ходиш на оса тука?
              Ного ясно: нали затуй си оставих едно акция? - Гласът ми понякога е бил от твърде важно значение.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импе, догодина дали ще ходиш на оса тука?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                  Не ме радва тази сделка.
                  И аз не съм изпълнен във възторг, да видим дали не ни крои шапка Батко ! Аз избягах от тук преди време, а и дивидента щом отрязаха стана ясно ,че се мъти нещо !
                  Last edited by Zdravko; 22.10.2015, 14:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                    Не ме радва тази сделка.
                    Защо?

                    Коментар


                    • Е: аз туканка имам точно ЕДНА акция - щото присъствието ми на сборището понякога е важно.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        уау това беше голямо, колкото оборота на бфб за 2-3 седмици
                        Не ме радва тази сделка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          уау това беше голямо, колкото оборота на бфб за 2-3 седмици
                          Чичо Оги ис ин дъ хаус

                          Коментар


                          • уау това беше голямо, колкото оборота на бфб за 2-3 седмици
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Защо.
                              А нищо. Мите ходи ли на бреф?

                              Коментар


                              • Защо.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X