IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Инвестицията идва от Европейския съвет за иновации (EIC), който през 2022 г. отпусна 2.5 млн. евро безвъзмезден грант на компанията

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

      Ако няма какво да кажете по акцията,не цапайте с вашия глупав и дебилен спам моля.

      Знаем,че много ви е страх,но големия спад в ДРОН все още не е отигран тук !
      Много ме е страх драга колежке, много. Едва ли знаете, но Илевън не е само дрон. И като съм почнал ....понеже съм дежнтълмен не мога да напиша какво мисля за Вас, но понеже Вие не сте дама ще се сетите какво имам предвид....
      Last edited by B.Graham; 20.03.2024, 14:00.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Скъпа Данета, Илевън може и да спре, може и да не спре, но ти взЕми се спри. Ясно е че наближава времето за тримесечните бонуси от инвестора за трол на Q1, но имай малко мярка. Дама си все пак....май
        Ако няма какво да кажете по акцията,не цапайте с вашия глупав и дебилен спам моля.

        Знаем,че много ви е страх,но големия спад в ДРОН все още не е отигран тук !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
          Има път надолу още ,минимум до 16лв !

          Предвид фиаското на Дрона,едва ли ще спре там обаче.
          Скъпа Данета, Илевън може и да спре, може и да не спре, но ти взЕми се спри. Ясно е че наближава времето за тримесечните бонуси от инвестора за трол на Q1, но имай малко мярка. Дама си все пак....май
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Има път надолу още ,минимум до 16лв !

            Предвид фиаското на Дрона,едва ли ще спре там обаче.

            Коментар


            • И един друг въпрос....дали при изчислявне на стойността на МКлаймът, от 11С ще вземат цената на Шели под внимание
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                ......при всички положения преди летния сезон ...
                Да, това съм го запомнил, но месеца ми се губеше.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Другари Сенсика през края на март или през края на април ще се биймва?
                  Аз разбрах нещо за май месец и при всички положения преди летния сезон в уебинара така казаха ако не се лъжа. През карол ще е листването може би имат по конкретна информация.
                  Last edited by Slg; 12.03.2024, 12:17.

                  Коментар


                  • Другари Сенсика през края на март или през края на април ще се биймва?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                      Господин смех или там който ви е старите ник
                      По вашата логика ако някой се е регистрирал 2015 г примерно, той познава компанията в детайли, и не само нея а всички. Ранната регистрация автоматично го прави супер експерт и съответно милиардер от инвестиране на Бфб.Не сте много интелигентен по подобие на повечето потребители тук.
                      Здравейте, обичате да засилвате в детайлите, да персонализирате в жлъчните обръщения и да прекалявате в много от случаите. Ако искате да посочите слаби места в дадена акция или компания го направете, не обиждайте а се дръжте на положение по-високо от семейното си възпитание. Акцията е добра и бих инвестирал ако можех към момента, но не е препоръка за финансови движения.
                      Last edited by smeh; 12.03.2024, 08:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от smeh Разгледай мнение

                        Г-н Бикоядов, да разбираме че с Вашия опит от февруари'24 с този си Ви ник, сте преценили добре и акцията и нейните активи.. Освен това сте били в няколко други форума днес, като отново сте участвали със същия "позитивизъм" .. Ако тук някой актив дръпне извежднъж, ще се радваме на добро развитие Без препоръки за пазаруване или продажби!!
                        Господин смех или там който ви е старите ник
                        По вашата логика ако някой се е регистрирал 2015 г примерно, той познава компанията в детайли, и не само нея а всички. Ранната регистрация автоматично го прави супер експерт и съответно милиардер от инвестиране на Бфб.Не сте много интелигентен по подобие на повечето потребители тук.
                        Last edited by Мечкан_Бикоядов; 10.03.2024, 07:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
                          Тази акция потопи доста глупави бичета.Лошо няма
                          Г-н Бикоядов, да разбираме че с Вашия опит от февруари'24 с този си Ви ник, сте преценили добре и акцията и нейните активи.. Освен това сте били в няколко други форума днес, като отново сте участвали със същия "позитивизъм" .. Ако тук някой актив дръпне извежднъж, ще се радваме на добро развитие Без препоръки за пазаруване или продажби!!

                          Коментар


                          • Тази акция потопи доста глупави бичета.Лошо няма

                            Коментар


                            • Така....след толкова време и аз реших да ползвам Taxi.me.... И съм много доволен.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
                                Доста разочарова и тази компания
                                ,
                                Добрее, от 30.11.2023, 14:04 Ви е първата тема и в някои дни сте участващ в 10 и повече канала.. Кога пък натрупахте толкова опит за да изказвате компетенции и да дразните толкова хора?! Няма как с това си име да опознаете макар и минимално пазара, ..значи сте с баннат стар ник, тоест сте опъвали нервите и преди на администраторите. Интересно, колко ли ще Ви изтраят сеги? Въобще нямате усет защото пишете негативно почти и най-вече само във форумите на добрите български акции, или сте платен за да смъквате нивото на малката ни борсичка, което също има логика, ако се заплаща добре от ..заинтересовани.. Усеща се, че играете с няколко имена едновременно по агресивния Ви стремеж да бутате всичко в калта. Поздрави и да знаете че сте добър барометър, където плюете, там залагаме !!

                                Коментар

                                Working...
                                X