IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зелена, интелигентна,IRR >> 30%

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Модератор, моля темата да бъде заключена. Изчерпа се.
    Благодаря.
    Поздравявам те! Това е наистина мъдро решение.

    Коментар


    • Модератор, моля темата да бъде заключена. Изчерпа се.
      Благодаря.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        На теб и 5 стотинки назаем не давам. Скрий се.
        Ти не можеш да дадеш пет стинки назаем.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          точно така, огледай се къде са те и къде си ти..... до под кривата круша вече над 10 години..... Хората разработват мостри, модели за тестване и ходят обикалят, не седят по гаражите и да викат елате елате щото само тук работи магията хахаха. Нали исках да тествам пък ме отряза.... пълна аматьорщина, затова не само пари няма да видиш, ами ще си си провалил и над 10 години от живота в плямпане на глупости. За толкова време да беше направил мостри да дадеш, но както казах тва изделие е без грам потенциал и иновативност и спестяваня от порядъка на 20-30 лева годишно, а преди това разбиване на бани, мивки майстори ..... кел файда от тва спестяване
          На теб и 5 стотинки назаем не давам. Скрий се.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Подавам точка 1. : ТУК И СЕГА, нивото на интелекта като цяло, е спаднало и просто, способните да оценят нещо по достойнство, е пропорционално занижено. Вярно, сещам се за Япония, за която бях чел, че нейде в края на 20-ти век, предприема стратегическата стъпка да включи при оценката на активите на компаниите си, и притежаваните правни защити като патенти, авторскини сходнинправа, и само за година-две, отбелязва 46% ръст. Естествено, че няма как да е физически (чак такъв процент за толкова кратък срок) но, банките на отпускат финансирането по счетоводни показатели, с което, поевтинява кредитът и се ускорява растежът и насетне. Затуй, ако мислите,мче стенпо-добри от японците, огледайте се:
            - КЪДЕ СА ТЕ, А КЪДЕ СТЕ ВИЕ.
            точно така, огледай се къде са те и къде си ти..... до под кривата круша вече над 10 години..... Хората разработват мостри, модели за тестване и ходят обикалят, не седят по гаражите и да викат елате елате щото само тук работи магията хахаха. Нали исках да тествам пък ме отряза.... пълна аматьорщина, затова не само пари няма да видиш, ами ще си си провалил и над 10 години от живота в плямпане на глупости. За толкова време да беше направил мостри да дадеш, но както казах тва изделие е без грам потенциал и иновативност и спестяваня от порядъка на 20-30 лева годишно, а преди това разбиване на бани, мивки майстори ..... кел файда от тва спестяване

            Коментар


            • Подавам точка 1. : ТУК И СЕГА, нивото на интелекта като цяло, е спаднало и просто, способните да оценят нещо по достойнство, е пропорционално занижено. Вярно, сещам се за Япония, за която бях чел, че нейде в края на 20-ти век, предприема стратегическата стъпка да включи при оценката на активите на компаниите си, и притежаваните правни защити като патенти, авторскини сходнинправа, и само за година-две, отбелязва 46% ръст. Естествено, че няма как да е физически (чак такъв процент за толкова кратък срок) но, банките на отпускат финансирането по счетоводни показатели, с което, поевтинява кредитът и се ускорява растежът и насетне. Затуй, ако мислите,мче стенпо-добри от японците, огледайте се:
              - КЪДЕ СА ТЕ, А КЪДЕ СТЕ ВИЕ.

              Коментар


              • Прочее, предлагам Микромозъчко да се развихри и да обобщи своите Топ 5, според които, интелектуалната собственост, у нас, е с намалени перспективи. Тъй де, отрича я. А това, значи...
                Last edited by Pyramid; 04.03.2021, 17:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Абе да не си упеторил двайс стинки като си взел назаем останалите?

                  ТОВА е твой стил. ТОВА, ти го можеш. Затуй и предполагаш, на воля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    За различни неща иде реч, неясно остава, какво ди се закахърил. От онзи момент, първия изведен модел, като инвестиция, ми се изплати 5:1 (чисти, след разходите за заявяване и регистрация), като сделката ми отне 5 минути да си преброя парите. Сега друг се занимава с него. Та, наистина: Не удвоих, ами упеторих. За 5 (ПЕТ) минути. Как ще коментираш?
                    Абе да не си упеторил двайс стинки като си взел назаем останалите?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin

                      После. Мина през Китай, сега щял да пробва Индия, Б-стан последна Кат най-евтина, ама гениите кат Пирамидестия много мързеливи само...

                      Без пари е сложно...

                      Алтернативите са следните:

                      1. Гений, ама не знае как да се финансира...

                      2. Знае как да се финансира, но не е гений... (не му е необходимо да бъде гений)

                      3. Нито знае как да се финансира, нито пък е гений...

                      Едно по-общо виждане показва, че гениите винаги се раждат в правилната страна и по принцип самочувствието им липсва... (повече от 10 години виждаме, че случаят не е такъв..., току-виж някой НОВ проявил интерес..., що пък не - трябва да се ошушкват периодично хората с излишни пари...) ...

                      ........... ......

                      Тъй като самият Мъск признава за проблемите на литиево-йонната батерия и видяхме къде насочи ресурса (в койните) - мисля да е пределно ясен в действията си.

                      Това би елиминирало вариант 1, с гениите, които не могат да се финансират и да осигурят живота СИ, легнали на кълка...

                      ​​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Реалният живот е по-пъстър от много въображения, а твоето, е твърде избледняло вече. Само не разбрах, защо ми е да лъжа "МъскИ" за едно или друго, когато фактите са такива. Аз работя в екип. Да лъжат, имат нужда неспособните. Ние се справяме.
                        А как се справяте е видно от петнайс години.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Нямам достатъчно акъл, че да си позволя лукса да минава всичко през него.
                          А не разбирам и теб . Ето , казал си му твойто мнение . Освен това смяташ , че в момента си получава заслуженото , що се занимаваш още с него , да го храниш ?
                          Обичам да му говоря.
                          Много хора тук не му обръщат внимание, което е съвсем незаслужено.
                          А пък и той иска да бъде нахранен. Що не?


                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                            За всеки случай можеш да предложиш на Мъск и тръбичката. Може да го излъжеш, че е твое изобретение...

                            Интересно, МъскИ не може да намери в Германия водещи кадри... Как не се е досетил да обърне взор за спасение на изток, към България?

                            Усещам, как скоро МъскИ ще ми благодари...

                            Реалният живот е по-пъстър от много въображения, а твоето, е твърде избледняло вече. Само не разбрах, защо ми е да лъжа "МъскИ" за едно или друго, когато фактите са такива. Аз работя в екип. Да лъжат, имат нужда неспособните. Ние се справяме.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Трейдърко ти го каза, пък аз, на Мъск нито завиждам, нито смятам да го плюя. Получава очакваното срещу направеното, радвам се за него и хора от неговия мащаб.
                              А, какво ще последва, ще видим.

                              За всеки случай можеш да предложиш на Мъск и тръбичката. Може да го излъжеш, че е твое изобретение...

                              Интересно, МъскИ не може да намери в Германия водещи кадри... Как не се е досетил да обърне взор за спасение на изток, към България?

                              Усещам, как скоро МъскИ ще ми благодари...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                НЕМА различни, ти имаш само една замърсена от канализацията тръбичка в гаража. И той НЕ Е ПОЛЕЗЕН модел
                                Не си в час, ИЗОБЩО, не си в час. Любопитно, дали сам си вярваш.
                                Last edited by Pyramid; 03.03.2021, 19:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X