IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Бонке, и кои са успешените и забогатели по честен начин в бе-ге-го ?



    Гангстерът борисов, спипан по гол задник с чекмедже с пачки ли?!
    https://petel.bg/Pusnaha-mnogo-novi-...risov-__424698

    Или свинята Дебелеевски ?

    Може би хидроинженерът-консултант по язовири, с образование по философия?
    Журналистът Прокопиев ?!

    Смях в залата !

    бг- рай за всякакви измамници, крадци, далавераджии, гангстери и политически подлоги, на които бизнесът им се свежда да крадат от еврофондове и от бюджета...
    ма то в ЦЯЛА йеропа са само такива КРАДЦИ. Тиквата от тях се научи. Да не мислиш че той е измислил далаверите !?!?!?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Брокераз бонко пак се развихрил с лъжи докато ме няма. Бонко, бонко не ти ли стана ясно, че дори и да кажеш истината, тук никой не ти вЕрва. Сам се закопа.
      Само постнах какво става тук и ... и преди казах, по много оптимистични преценки 6-700к брокери което е половината от тия които това им е основната работа, са станали безработни само в последния месец.
      Last edited by segato; Днес, 17:32.

      Коментар


      • Атина има с 400 лева по-ниска средна заплата от София. Там тя е 990 евро или 1900 лева, показва справка в сайта Numbeo, съобщи bTV Бизнес Новините.

        90-те, българите работиха на маслиновите и портокалови градини в Гърция, както и като домашни прислужници. Сега,ходим да си харчим парите там.
        Сега там, след 2-3 години и в цяла Западна Европа...

        https://www.dunavmost.com/novini/sre...iska-ot-sofiya



        Нека гастарския хейт започне сега, ама по-малко от 36 изречения на пост, не се признават, като меродавно мнение.
        Last edited by Bailor; Днес, 16:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          по тия въпроси ще се обръщаш към наследниците на дс апаратчиците
          те имат папки и всичко останало
          Аз познавам един социалистически апаратчик, който тази година става на 70 г.

          Мързелив е, навремето е получил само една голяма гарсионера (ЕПК) от работата си. Все още има стари вързки и урежда децата си на работа.

          Но иначе е зле - с лоша финансова култура, обича икономиите, на хора извън семейството му подарява все боклуци. Обича да прави дребни номера - леля ми беше изпратила кашон с домати по него и той ги беше подменил, беше купил гумени и беше прибрал градинските,

          И други номера е правил и поради тази причина съм наложил забрана и не ги каним на гости от 2001 г. насам,

          Преди се е занимавал и с ромка!
          Last edited by RUBLA; Днес, 17:15.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


            естествено, че не го четох
            но и ти не четеш
            съвсем разбираемо съм написал, на кого съм оставил да се поучава от бюфет и киосаки и който друг се сетиш от светилата
            Не става дума за Бъфет а за компания от типа REIT.И не е редно да сравняваш Бъфет с тоя автор на занимателни книжки за деца Киосаки.
            Last edited by nradev1111; Днес, 15:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Или не си чел или не си разбрал за какво иде реч.

              естествено, че не го четох
              но и ти не четеш
              съвсем разбираемо съм написал, на кого съм оставил да се поучава от бюфет и киосаки и който друг се сетиш от светилата
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                да, прав си да ме поправиш
                у лондон хората след работа имат нужда да се приберат някъде
                у младост не изпитваме такавива потребности от най-ниско ниво

                цитати и статии с бюфет ги оставам на наемателите
                все пак те се занимават с акции, не аз
                Или не си чел или не си разбрал за какво иде реч.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Аз не знам колко според теб идват и колко заминават, но имам впечатления от живота и в България , и в няколко европейски страни , и в САЩ , и няма човек , който доброволно ще се махне от една добре уредена държава с висок стандарт, за да отиде в страна като България. Можем да се замеряме с цифри колкото си искаш но накрая нещата се свеждат до качество на живот и това покрай всичко останало включва здравеопазване , образование и стандарт и не вярвам да тръгнеш да спориш къде е България в листа. Даже си спомням , че по едно време фантазираше че децата ти учат в Мюнхен и Манчестър, което значи , че си даваш сметка че България не е баш най-желаната дестинация дори за теб. Шестака вчера каза , че и той живеел някъде “на топло”. Всички знаем , че лъже, но факта е че във фантазиите си и той е извън България. Тия цифрички 25 хиляди, 85% откъде ги изкара? Беше пуснала някакъв линк към НСИ, но там не се споменаваше за чужденци. По-скоро изглеждаше като българи които са принудени да се върнат къде заради пенсиониране с ниски пенсии, къде , че са си загубили работата заради влошаването на икономиката. И да има някакви чужденци, ще са лузърите им.

                  И айдуци.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    Бонке, и кои са успешените и забогатели по честен начин в бе-ге-го ?



                    Гангстерът борисов, спипан по гол задник с чекмедже с пачки ли?!
                    https://petel.bg/Pusnaha-mnogo-novi-...risov-__424698

                    Или свинята Дебелеевски ?

                    Може би хидроинженерът-консултант по язовири, с образование по философия?
                    Журналистът Прокопиев ?!

                    Смях в залата !

                    бг- рай за всякакви измамници, крадци, далавераджии, гангстери и политически подлоги, на които бизнесът им се свежда да крадат от еврофондове и от бюджета...
                    по тия въпроси ще се обръщаш към наследниците на дс апаратчиците
                    те имат папки и всичко останало
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Най-злобни са най-провалените гастари, забили се в пущинака. Сън не ги лови че България дръпна, а и децата ви растат сред латиносите.
                      Бонке, и кои са успешените и забогатели по честен начин в бе-ге-го ?



                      Гангстерът борисов, спипан по гол задник с чекмедже с пачки ли?!
                      https://petel.bg/Pusnaha-mnogo-novi-...risov-__424698

                      Или свинята Дебелеевски ?

                      Може би хидроинженерът-консултант по язовири, с образование по философия?
                      Журналистът Прокопиев ?!

                      Смях в залата !

                      бг- рай за всякакви измамници, крадци, далавераджии, гангстери и политически подлоги, на които бизнесът им се свежда да крадат от еврофондове и от бюджета...
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Брокераз бонко пак се развихрил с лъжи докато ме няма. Бонко, бонко не ти ли стана ясно, че дори и да кажеш истината, тук никой не ти вЕрва. Сам се закопа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение


                          Към момента ситуацията тук е такава както пишеш, но палачинката може много рязко да се обърне (вероятно така и ще стане), Аз ако съм брокер бих имал едно на ум.

                          Ето ФЕД започнаха да подгряват аудиторията, че скоро да не очакваме лихвените понижения - както до скоро всички очакваха. Дори има малка (засега) вероятност понижението да се окаже повишение.

                          https://www.investor.bg/a/539-banki-...a-inflatsiyata

                          Федералният резерв задържа лихвата, опасявайки се от растежа на инфлацията

                          Джером Пауъл сигнализира, че ново повишение на лихвите е малко вероятно

                          Данните за икономиката не ни дават увереност, че през тази година ще се стигне до намаляване на лихвите, коментра председателя на Фед Джером Пауъл след заседанието на институцията. "Нивото на инфлацията е над очакванията и вероятно намалението ще отнеме повече време от планираното", допъли още той.

                          "Смятам, че е малко вероятно следващото решение да е повишение на лихвите. Повтарям - малко вероятно", заяви Джером Пауъл по време на брифинга.
                          Не го слушай кво говори, тази год са изборите за президент, мисля ноември. Затова най-късно юли трябва да започнат с намалението на лихвите + печатането, защото за да стигнат парите до плебса, трябва технологично време от 3~4 месеца. Отделно само годишните лихви са около 1 трлн. Най-тъмно е преди изгрева....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Къде е Лондон ,къде е Младост?Ти за 10 години с колко вдигна наемите?

                            Ето четете и кажете какво сте разбрали?

                            https://finance.yahoo.com/news/warre...173137055.html
                            да, прав си да ме поправиш
                            у лондон хората след работа имат нужда да се приберат някъде
                            у младост не изпитваме такавива потребности от най-ниско ниво

                            цитати и статии с бюфет ги оставам на наемателите
                            все пак те се занимават с акции, не аз
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              не е като да не сме писали поне 20 пъти,
                              че каквото и да се случи, налюбен е щастливия свободен наемател
                              дигнали се лихвите - наема нагоре
                              дигнали се цените - наема нагоре
                              дидат лихвите - наема нагоре
                              хазяина го дигнал - наема нагоре ...но тук има и друг вариант за гастарите наематели
                              Къде е Лондон ,къде е Младост?Ти за 10 години с колко вдигна наемите?

                              Ето четете и кажете какво сте разбрали?

                              https://finance.yahoo.com/news/warre...173137055.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                                Скъпи преатели опъвайте яко каиша, че мостовете не са добро място за живеене....
                                Не стига че у нас щели да дигат лихвиту най-накрая , а на всичко отгоре наемите бият инфлацията....

                                https://business.dir.bg/pazari/sredn...evro-na-mesets

                                Изглежда Ледчо уцели с английската покупка....
                                не е като да не сме писали поне 20 пъти,
                                че каквото и да се случи, налюбен е щастливия свободен наемател
                                дигнали се лихвите - наема нагоре
                                дигнали се цените - наема нагоре
                                дигат се данъците - наема нагоре
                                хазяина го дигнал - наема нагоре ...но тук има и друг вариант за гастарите наематели
                                Last edited by ratten; Днес, 13:48.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X