IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

    Не знам. Може и да греша, за теб. Всичко е възможно.
    Но за мен, той е събирателен образ, с цел раздвижване на темата. Пък и за Миро, имам едни съмнения .Двамцата приятели,
    Все тая. Лаф да става.
    Поредните ти простотии.Не случайно руската пропаганда при теб хваща дикиш.
    С Евго сме приятели във Фейсбук,не на живо.Никога не сме се виждали. И това приятелство във Фейсбук е покрай тоя форум.Иначе откъде ще го познавам при положение, че живеем в различни градове и не сме в една и съща професионална сфера.А "приятелството"във Фейсбук само така се нарича. Малко от приятелите ти във Фейсбук са ти истински приятели.Даже с моите приятели не сме приятели във Фейсбук. Няма проблем да стана приятел и с други от тоя форум във Фейсбук. Моята самоличност вече няма защо да я крия,тъй като напуснах службата си в сферата на сигурността. Така че вече изобщо не ми пука.А и съм в такова здравословно състояние, че пък наистина не ми пука от нищо.
    Last edited by mirodes; Днес, 01:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

      Мен не ме брой. Инцидентно се разписах в тази тема. Забавлявам се как жените, литкате по-едрата част на човечеството. Включих се заради написаното от Циклоп-а. И което ти отричаш.

      П.П. Виждам, че ти е скучно. Май не греша толкова много?.
      Каквото и да е написал циклопа не е нацелил севера, а пък ти се опери по стар обичай .

      Скучно не - чат пат влизам тук и малко вдигам волтажа. Тебе пък те мързи сега и това да правиш - забогатя и се измързеливи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        къде си баннат?
        А така. Ти за кой форум питаш?
        https://forum.bg/members/365-skp

        Ако има и друг, дай да го прослушам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

          Именно, де. Там бяха яки скандали. И го баннаха, последно май "Викинг" беше. И аз съм баннат от там. Затова се забавлявам, тук.
          къде си баннат?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Аааа давай действай и раздвижи това блато по тия празници - без милост.

            Ако е такава мотивацията ще ти помагаме в развихрянето
            Мен не ме брой. Инцидентно се разписах в тази тема. Забавлявам се как жените, литкате по-едрата част на човечеството. Включих се заради написаното от Циклоп-а. И което ти отричаш.

            П.П. Виждам, че ти е скучно. Май не греша толкова много?.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Не знам. Може и да греша, за теб. Всичко е възможно.
              Но за мен, той е събирателен образ, с цел раздвижване на темата. Пък и за Миро, имам едни съмнения .Двамцата приятели,
              Все тая. Лаф да става.
              Аааа давай действай и раздвижи това блато по тия празници - без милост.

              Ако е такава мотивацията ще ти помагаме в развихрянето

              Просто с Кондорчо се разминаваме като мислене. То се пишете радикален индивидуалист - моите идеи са други - от един момент нататък ти трябват хора. Зависи от калибъра на начинанието, но няма как да стане без хора.
              Last edited by Selena2024; Вчера, 23:02.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                В някаква много сериозна заблуда си обаче. Но се радвам, че ти привлякох вниманието, че съвсем се загуби.
                Не знам. Може и да греша, за теб. Всичко е възможно.
                Но за мен, той е събирателен образ, с цел раздвижване на темата. Пък и за Миро, имам едни съмнения .Двамцата приятели,
                Все тая. Лаф да става.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                  Хахаха, даже разгледах из другия форум. Но там яко са го заличили. Нито като "Кондор", нито като "Викинг" не го намирам. Явно отдавна не сме се карали. До 2017г. стигнах.
                  Брей, брей улегнал е явно кондорини.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    а в руския форум не се ли мярка?
                    Именно, де. Там бяха яки скандали. И го баннаха, последно май "Викинг" беше. И аз съм баннат от там. Затова се забавлявам, тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      1000 приятеля, нетипично за човека-турук. Всичките приятели с едни и същи случки- типично за образа.
                      Служи ти за самооправдание. Типично за самотния Имигрант:
                      "Правилно се махнах. Всичките са еднакви- диви, балкански субекти. Добре си ми е тук."
                      В някаква много сериозна заблуда си обаче. Но се радвам, че ти привлякох вниманието, че съвсем се загуби.

                      Знаеш, че в обяснителен режим не влизам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                        Хахаха, даже разгледах из другия форум. Но там яко са го заличили. Нито като "Кондор", нито като "Викинг" не го намирам. Явно отдавна не сме се карали. До 2017г. стигнах.
                        а в руския форум не се ли мярка?
                        Last edited by ratten; Вчера, 22:42.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          1000 приятеля, нетипично за човека-турук. Всичките приятели с едни и същи случки- типично за образа.
                          Служи ти за самооправдание. Типично за самотния Имигрант:
                          "Правилно се махнах. Всичките са еднакви- диви, балкански субекти. Добре си ми е тук."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            много си приличат
                            и аз ги бъркам
                            дори не знам как спорят, като си приличат толкова
                            Хахаха, даже разгледах из другия форум. Но там яко са го заличили. Нито като "Кондор", нито като "Викинг" не го намирам. Явно отдавна не сме се карали. До 2017г. стигнах.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              много си приличат
                              и аз ги бъркам
                              дори не знам как спорят, като си приличат толкова

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Възможно е. Всичко е възможно
                                много си приличат
                                и аз ги бъркам
                                дори не знам как спорят, като си приличат толкова
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X