IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мтел- мнения

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

    ха ха ха

    да, по-добри са станали в измамите...
    Да, продължава практиката с измамите.
    По-назад бях описал доста подробно за отвратителните им практики, които се случваха масово под стария бранд.
    Поради житейски обстоятелства лично на мен ми се наложи да водя с тях и институциите битка в продължение на повече от година. Омерзен съм до дъното на душата си. "Победата" е пирова и оставя горчив дъх.
    Дълбоко омразно ми е това, което ми причиниха.

    Познавайки факта, че съм запознат с голяма част от неприемливите им практики, бях помолен от близък за съдействие поради редовно надписване на сметки на неясно основание. Без изричен отказ от хартиена фактура, такава престанала да идва, върви разбери за случващото се. За ползване на електронна фактура и кореспонденция по жалби ти искат декларация, че доброволно им преоставяш личните си данни. Как ли пък не?!
    След проучване и мъчително добиране до истината, отидохме с оплакване до бизнесцентър. Там не знаеха, че аз предварително съм разбрал за поредното им отвратително действие и започнаха с едно дълго и досадно представление на уж мотивирано търсене на причините за надписване на сметката. Целият мизансцен с едно мъчително и уж безпомощно взиране в монитора е вече нещо отработено и оттренирано от персонала. Целта е ясна - да ти скъсат нервите, да те накарат теб да се чувстваш неудобно заради факта, че имаш наглостта да си търсиш правото, да махнеш досадено с ръка и да им харижеш поредните левчета. Категоричен съм - това е напълно съзнателна и умишлена политика на пробутване на непоискани услуги и максимално изцеждане на клиента.
    За какво иде реч: Без да е договорено и без да е поискана услуга "А1 нау", активират я дори на клиенти, които нямат и представа за нейното съществуване, смисъл и приложение и ти събират пари в порядъка на 3 лв. месечно.
    Още по-неприемливо беше и обстоятелството, че не признаха за извършеното, до последния момент не дадоха никакъв ясен отговор за причините, когато им разясних какво правят и че това е повод за срам, гледаха безчувствено и нагло, за засрамване и дума не може да става, разбира се.
    Приеха оплакването и уж щели да проверяват.
    Отвратително!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
      Май откакто стана А1 няма толкова оплаквания, хаха, със смяната на името сигурно по-добри са станали.
      ха ха ха

      да, по-добри са станали в измамите...
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Все пак вече са на Австрия-първи райх

        Коментар


        • Май откакто стана А1 няма толкова оплаквания, хаха, със смяната на името сигурно по-добри са станали.

          Коментар


          • Сменете името на темата - Мтел става А1

            Коментар


            • Не трябва ли вече да се изписват A1?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Предлагат ми таблет, интерактивна телевизия и мобилен интернет за 8 лв./мес. Някой да се е възползвал и да има впечатления?
                Баща ми падна жертва. Трябва да го разпитам...

                Коментар


                • На практика мога да кажа само за интернетът - ще върви, а как е в зависимост от връзската с операторът.
                  За тв на мтел не мога да кажа, но мисля имат приложение за компютри освен за таблети.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    Ако имаш USB 3г модем може да мушнеш СИМ картата в него и после в лаптопа. Ако нямаш, можеш да пуснеш хотспот от таблетът и лаптопа да свържеш по вифи.
                    Да, това са начините, въпросът е какъв ще е резултатът на практика, а пък телевизията може би върви само на таблета?...

                    Коментар


                    • Ако имаш USB 3г модем може да мушнеш СИМ картата в него и после в лаптопа. Ако нямаш, можеш да пуснеш хотспот от таблетът и лаптопа да свържеш по вифи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                        ... с друго устройство - лаптоп
                        Интернетът върви през/със СИМ-карта.

                        Коментар


                        • Но, тъй като таблетът е бонус към договора за мобилен интернет, предполагам, че е логично да можеш да го използваш (трафика) на друго устройство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Таблетът няма да го ползвам, защото имам по-добър, но дали няма начин да ползвам интернета и телевизията с друго устройство - лаптоп - при диво къмпингуване?
                            Дали може целият трафик да се прехвърли на друго устройство, също не знам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                              Таблетът няма да го ползвам, защото имам по-добър, но дали няма начин да ползвам интернета и телевизията с друго устройство - лаптоп - при диво къмпингуване?
                              Мен ми казаха, че до 3 000 Мб от седемтях мога да дам на друго устройство, работещо с Мтел. За телевизиите не знам, питай ги.

                              Коментар


                              • Таблетът няма да го ползвам, защото имам по-добър, но дали няма начин да ползвам интернета и телевизията с друго устройство - лаптоп - при диво къмпингуване?

                                Коментар

                                Working...
                                X