IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БАКБ (BACB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

    Малък риск за спад и голям потенциал, точно като БАКБ.... Мисля, че може да мине и 15, ама гледам да не съм прекалено алчен

    Тук лага... по къс ще да е от Духа, а на 15???,- ти ще си щастлив да се върнеш,- сал сеира гледай!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Да, не вярвам да сбъркаш.. пружината там е много смачкана. На мен ми е Номер 1 позиция от доста време и постоянно си добавям.

      Относно БАКБ, честито ти за печалбата! Аз ще остана повечко тук.. ще си цоцам дивидент и ще чакам изход някъде по-нагоре.. или при по-значително корпоративно събитие или поне докато пазара я оцени както трябва според новите реалности
      Малък риск за спад и голям потенциал, точно като БАКБ. Честито и на теб и на всички инвеститори тук, много добре се получи. Мисля, че може да мине и 15, ама гледам да не съм прекалено алчен
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

        Благодаря, предпочитам Доверие
        Да, не вярвам да сбъркаш.. пружината там е много смачкана. На мен ми е Номер 1 позиция от доста време и постоянно си добавям.

        Относно БАКБ, честито ти за печалбата! Аз ще остана повечко тук.. ще си цоцам дивидент и ще чакам изход някъде по-нагоре.. или при по-значително корпоративно събитие или поне докато пазара я оцени както трябва според новите реалности

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          ДОХ или Бианор ако има промоция като излязат новите акции
          Благодаря, предпочитам Доверие
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            Вътре на 6.60, аут днес на 13.50. никак не е зле за два месеца. няма да се засечем Батя тази година, можеш ли да предложиш в какво да скътам парите сега? Някое друго асо като БАКБ при теб? Може би Агрия или Доверие? Само не казвай Билборд или Болерон
            ДОХ или Бианор ако има промоция като излязат новите акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              Вътре на 6.60, аут днес на 13.50. никак не е зле за два месеца. няма да се засечем Батя тази година, можеш ли да предложиш в какво да скътам парите сега? Някое друго асо като БАКБ при теб? Може би Агрия или Доверие? Само не казвай Билборд или Болерон
              И Агрия, и Доверие стават. Според мен и Алкомет е в сходна ситуация.

              Коментар


              • Вътре на 6.60, аут днес на 13.50. никак не е зле за два месеца. няма да се засечем Батя тази година, можеш ли да предложиш в какво да скътам парите сега? Някое друго асо като БАКБ при теб? Може би Агрия или Доверие? Само не казвай Билборд или Болерон
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Пак избиха рибата! Тия сладури може да направят над 70 млн. лв. печалба тази година както е тръгнало. И какво.. просперираща банка, плащаща нарастващи дивиденти ще се търгува при Р/Е 4,4
                  Още не е загрял БГ реотана.. бавничък е, знаем си го

                  Под 17 лв. не давам да се пипа пакета ми
                  Твое ли е кюфтето на 25? Айде, местя си малката оферта на 11.60 да дразня. Ако не ми ги обере никой до ОСА-то тези на 13.50, може да се засечем най-после на живо
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    С над 50% расте печалбата на годишна база
                    Пак избиха рибата! Тия сладури може да направят над 70 млн. лв. печалба тази година както е тръгнало. И какво.. просперираща банка, плащаща нарастващи дивиденти ще се търгува при Р/Е 4,4
                    Още не е загрял БГ реотана.. бавничък е, знаем си го

                    Под 17 лв. не давам да се пипа пакета ми

                    Коментар


                    • Дивидентът почти е покрит още от първото тримесечие.

                      Коментар


                      • С над 50% расте печалбата на годишна база

                        Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                        ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София
                        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                        15:39
                        БАКБ публикува предварителните си индивидуални и консолидирани финансови отчети към 31 март 2024 г., заедно със съответните Междинни доклади за дейността и Писмо до акционерите.
                        По неодитирани данни към 31 март 2024 г. БАКБ АД отчита финансови резултати за трите месеца на 2024 г., както следва:
                        • Нетна печалба на неконсолидирана основа в размер на 16 322 хил. лв. (шестнадесет милиона триста двадесет и две хиляди лева);
                        • Нетна печалба на консолидирана основа в размер на 16 215 хил. лв. (шестнадесет милиона двеста и петдесет хиляди лева);

                        Подробната информация за тези резултати е достъпна чрез следния линк на интернет страницата на БАКБ: https://www.bacb.bg/financial_information

                        Коментар


                        • ТБ Българо-Американска Кредитна Банка АД-София
                          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                          15:39
                          БАКБ публикува предварителните си индивидуални и консолидирани финансови отчети към 31 март 2024 г., заедно със съответните Междинни доклади за дейността и Писмо до акционерите.
                          По неодитирани данни към 31 март 2024 г. БАКБ АД отчита финансови резултати за трите месеца на 2024 г., както следва:
                          • Нетна печалба на неконсолидирана основа в размер на 16 322 хил. лв. (шестнадесет милиона триста двадесет и две хиляди лева);
                          • Нетна печалба на консолидирана основа в размер на 16 215 хил. лв. (шестнадесет милиона двеста и петдесет хиляди лева);

                          Подробната информация за тези резултати е достъпна чрез следния линк на интернет страницата на БАКБ: https://www.bacb.bg/financial_information

                          Коментар


                          • 16 броя отляво на 10.60, за ташак
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Ако на някой му се чете
                              https://bcra.eu/files/rating_bacb_apr_2024_bg.pdf
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Сега и повишен рейтинг! Продължават с хубавите новини.. ще стана дългосрочен тук ми се струва.. няма да си давам кокошката която тепърва започва да снася златни яйца

                                Коментар

                                Working...
                                X