IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велде България (бивше Лесопласт АД) (4L5 / LESPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

    не е ли странно как често резлтатите на някои компании са зле когато има търгово и после се подобряват?
    Ей на това му се вика - съвпадение Случайности разни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
      Печалбата на троянското дружество за шперплат нараства до 432 хил. лв. в сравнение с 21 хил. към 30 юни миналата година. Дружеството отчита приходи от финансиране в размер на 683 хил. лв., каквито не отчита година по-рано, както и по-малки разходи за материали и амортизации. Нетните приходи от продажби нарастват с 3% до 26,9 млн. лв., а общите приходи се увеличават с 5,6% до 27,7 млн.. лв.
      не е ли странно как често резлтатите на някои компании са зле когато има търгово и после се подобряват?
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Печалбата на троянското дружество за шперплат нараства до 432 хил. лв. в сравнение с 21 хил. към 30 юни миналата година. Дружеството отчита приходи от финансиране в размер на 683 хил. лв., каквито не отчита година по-рано, както и по-малки разходи за материали и амортизации. Нетните приходи от продажби нарастват с 3% до 26,9 млн. лв., а общите приходи се увеличават с 5,6% до 27,7 млн.. лв.

        Коментар


        • още ли се мъчите с този папирен не-бул-шит!?))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

            Аз да и чакам да го изпълнят в 30-дневния срок.
            Гледам в X3, че председателят на съвета на директорите Валентин Стаменов си ги продал на 15/06/2017 на цена 34,17
            Явно човекът е подал по-ранко молбата си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


              Не знам дали си постъпил правилно, като си изчакал, а може и причина да си имаш ?
              На мен ми трябваха няколко дни след обявлението , коети ти мисля че постна след НГ и реших.
              До тук ще е играта с Лесовете и да ни уважат жалбите, само ще се провлачи още с някой месец,
              а дори и да ги уважат, то плюса ще е само от полза. Сметнах се в/у цената му и взех репо
              срещу бъдещия приход, резултата е ясен!
              Бях в чужбина точно по време на търговото, та затова...иначе тук надежда никаква не виждам за непублично бъдеще. Не е ситуацията като енергопро-тата...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                Аз да и чакам да го изпълнят в 30-дневния срок.

                Не знам дали си постъпил правилно, като си изчакал, а може и причина да си имаш ?
                На мен ми трябваха няколко дни след обявлението , коети ти мисля че постна след НГ и реших.
                До тук ще е играта с Лесовете и да ни уважат жалбите, само ще се провлачи още с някой месец,
                а дори и да ги уважат, то плюса ще е само от полза. Сметнах се в/у цената му и взех репо
                срещу бъдещия приход, резултата е ясен!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                  Здравейте,

                  Дали някой от вас е отправил искане до ВЕЛДЕ ГМБХ за изкупуване на акции съгласно реда и при условията, предвидени в чл.157б ?
                  Аз да и чакам да го изпълнят в 30-дневния срок.

                  Коментар


                  • Здравейте,

                    Дали някой от вас е отправил искане до ВЕЛДЕ ГМБХ за изкупуване на акции съгласно реда и при условията, предвидени в чл.157б ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Тук защо не са обявени резултати от търговото?
                      Обявиха ги преди 5 мин.

                      Коментар


                      • Тук защо не са обявени резултати от търговото?

                        Коментар


                        • КФН си е КФН - гарант за ниски цени на БФБ!!! Отново спят, след толкова жалби срещу Велпапе
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Тия от Булброкърс до кога ще ни мотаят с разплащането?
                            Мисля че при Биовет сделките на приелите ТП си минаха още първата седмица , а тук нещата се точат
                            и до кога ? Ако някой е запознат да сподели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                              За малко е пропуснала да отбележи, че дивиденти разпределя - Австрийското д-во !!! - но си е простимо , затова и комбинирах !
                              Сега ми дължи един хонорар за подвеждаща и невярна информация

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                                Таз мома нещо не е в час, или са й дали грешна информация
                                та имам акции тук от 2005-та та... дивидент йощ нема
                                по-добре да се замисли дали това търгово е законосъобразно и не са ли ощетени миноритарите?


                                За малко е пропуснала да отбележи, че дивиденти разпределя - Австрийското д-во !!! - но си е простимо , затова и комбинирах !

                                Коментар

                                Working...
                                X