IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Бях почнал да го съжалявам полковника, а май, най-добре, да игнорирам тези му изяви. Нека е добър човек но, да се вкара в тези шамари, не ми говори за друго, свен наивност. Не бива така.
    гладен е ... а покрай схемата може да захлеби

    ПП това с паравоенните простотии според мен е единствено като предпазна мярка срещу редовия гражданин измамен от схемата. Явно тартора и главните орлета са убедени, че държавата няма да ги бара, но си имат едно на ум за ганьо, гана, и тн които може да потропат на вратите им в Неофит Рилски с по един сап. Затова са тези камери, събиране като в кибуц и всякакви 'предпазни мерки'... да се пазят от широката маса 'инвеститори'. Друг въпрос е, че според мен рано или късно държавата колкото и да е гнила ще се намеси...
    Last edited by bertram; Вчера, 23:29.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Симон Милков, и той малко луд си пада, ама се беше занимавал с някаква мома от сектата, и днес я арестували да шофира дрогирана, взели и колата и я прибрали за 24 часа. Ханът да не ги упоява масово тия орлета бре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
        И аз не вярвам всичко това да е направено с парите на "инвеститорите". Някой налива много пари в Неофит Рилски. Въпросът е кой е и какво иска в замяна.

        Полковникът говори едва ли не за държавен преврат, а в същото време Ивелинката обучава паравоенни. Не отиват на добре нещата, ама хич.
        Бях почнал да го съжалявам полковника, а май, най-добре, да игнорирам тези му изяви. Нека е добър човек но, да се вкара в тези шамари, не ми говори за друго, свен наивност. Не бива така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Охоо - това е стара схема - лично знам, че Търмъка и Сие я практикуват от години. Даже знаят някакви врътки с някакви часове, в които може да се теглят допълнителни кредити от конкретни банки или нещо подобно.
          Имаше един лунатик тотката, май че той ги редеше тия истории. Извинете, ама банкерите не са толкоз прости, най-много някой нещастник с чисто минало да изтегли няколко потребителски кредита за по няколко хиляди. И е до там. Че то с тия парици само нафтата на джиповете не могат да покрият.

          Коментар


          • И аз не вярвам всичко това да е направено с парите на "инвеститорите". Някой налива много пари в Неофит Рилски. Въпросът е кой е и какво иска в замяна.

            Полковникът говори едва ли не за държавен преврат, а в същото време Ивелинката обучава паравоенни. Не отиват на добре нещата, ама хич.

            Коментар


            • Физически лица теглят кредити, за да поддържат губещия парк, заплати осигуровки, разходи, изкупили са околните села, общо стотици имота, въоръжават сектата, организират събития, военни обучения, поддържат оранжерии, розариуми, конюшни, купуват скъпи джипове , строителна техника, издават вестници и книги, поддържат видеоканали , финансират предизборна кампания, правят изложби с картини, секат монети, построили са ханове, къщи, юрти и ще строят град в града за 400 милиона евро? Бах тез кредити ве )))) И коя банка дава милиони на физически лица без обезпечение?
              Last edited by Minaiivan; Вчера, 12:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Физически лица теглят кредити от множество банки едновременно, за да поддържат финансовата схема на парка
                Охоо - това е стара схема - лично знам, че Търмъка и Сие я практикуват от години. Даже знаят някакви врътки с някакви часове, в които може да се теглят допълнителни кредити от конкретни банки или нещо подобно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                  Следва да съдържа: как се перат пари чрез обръчи от фирми; как се заблуждават и ограбват наивници; как се придобиват с констативки или под натиск хиляди имоти чрез фирмички и подставени лица, вкл ханската съпруга с която е разведен (1100, ако се вярва на АВп), как да избягаш години наред от институциите, които не те барат, как да изгърбиш бившия си съдружник с 2 къщи и после да го изгониш
                  за прането са нужни печалби, а в обръчите - няма печалби..засега, но вероятно и в бъдеще

                  има много вноски на капитал на каса в банката, което са пари събирани от наивници на ръка...
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Физически лица теглят кредити от множество банки едновременно, за да поддържат финансовата схема на парка

                    Коментар


                    • Следва да съдържа: как се перат пари чрез обръчи от фирми; как се заблуждават и ограбват наивници; как се придобиват с констативки или под натиск хиляди имоти чрез фирмички и подставени лица, вкл ханската съпруга с която е разведен (1100, ако се вярва на АВп), как да избягаш години наред от институциите, които не те барат, как да изгърбиш бившия си съдружник с 2 къщи и после да го изгониш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lost in fx Разгледай мнение

                        Това на запад е масова практика. Богатите и успелите хора навсякъде издават автобиографии на различни етапи от живота си. Това е един от най добрите начини за личностна реклама която освен всичко друго ти излиза почти безплатно и а дори и доходи може да донесе и помага на младите които тепърва започват да получат ценна информация. Например Тръмп е издал над 20 биографични книги като първата излиза още 1987г. Trump: The Art of the Deal

                        пропусна някъде думата измамници
                        на запад са за дълго в пандела

                        и от там пишат книги
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Търмъка с тия въоръжени патета ще вземе да направи някоя схема тип Давид Кореш - "Клонка Ивелинова"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Да де, ама човекът си бил купил там, кметската власт, полиция, прокуратура и т.н., ако се вярва на видеото и, на тоя фон, кой ли няма да се помисли за Наполеон?

                            По принцип , Пада големо чудене що не ги барат.

                            Тези къткат , ако влезнат в парламента . За Да ги държът на кайшка , да папкат и да слушкат.

                            Изпитана схема схема от деведесете.
                            Преди с ДС агентура.
                            Сега подобни зависимости , ако некой със сериозни политически амбиции е згазил луга с закона къде финансово къде по друг начин.
                            Last edited by Майстора233; 01.05.2024, 20:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                              Вчера е излязла автобиографична книга за живота и делото на ивелин. Сигурен съм че товя поведение в психиатрията има точен термин.
                              Това на запад е масова практика. Богатите и успелите хора навсякъде издават автобиографии на различни етапи от живота си. Това е един от най добрите начини за личностна реклама която освен всичко друго ти излиза почти безплатно и а дори и доходи може да донесе и помага на младите които тепърва започват да получат ценна информация. Например Тръмп е издал над 20 биографични книги като първата излиза още 1987г. Trump: The Art of the Deal


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
                                Вчера е излязла автобиографична книга за живота и делото на ивелин. Сигурен съм че товя поведение в психиатрията има точен термин.
                                Да де, ама човекът си бил купил там, кметската власт, полиция, прокуратура и т.н., ако се вярва на видеото и, на тоя фон, кой ли няма да се помисли за Наполеон?

                                Коментар

                                Working...
                                X